Pracovník vo výrobe/ Montážny pracovník pre automobilovú spoločnosť. Holandsko

Medzinárodná výrobná spoločnosť hľadá pre svoju prevádzku v Holandsku šikovných pracovníkov výroby, alebo montážnych pracovníkov.

Na túto pozíciu nepotrebujete žiadnu prax, ani vodičský preukaz. Je však podmienkou, aby ste sa komunikatívne dohovorili po anglicky (minimálne na úrovni B1) a boli zručný a mali motiváciu zaučiť sa na danú pozíciu.

Môže sa jednať aj o kumulovanú prácu.

Lokalita

  • Hapert, Holandsko

Druh pracovného pomeru

  • plný úväzok

Nástup

  • každý týždeň

Náplň práce

  • výrobný pracovník kpracuje na hydraulickom lise, kde ručne vkladá malé kovové plechy (20x20cm) pripravené na lisovanie
  • následne produkt vyberie a vloží do lisu nový plech
  • montážny pracovník pracuje s izoláciou, ktorú vkladá do kovových boxov, montuje skrinky, atď.

Pracovné hodiny

  • pracuje sa na zmeny:
    • pondelok-štvrtok – 5:45 – 14:45, piatok 5:45-12:00
    • pondelok – štvrtok 14:45-23:45, piatok 14:45-18:00
  • môže sa pracovať aj nadčasy v soboty: 05:45-12:00, tie sú extra platené – 15,70 € brutto/h

 Mzda

  • mzda v hrubom je cca 12,82 – 15,7 EUR/hod
  • pri 40 hodinách týždenne je čistá mzda po odrátaní ubytovania, poistení 388,63 €. Mesačne cca 1671 € v čistom
  • pokiaľ pracujete aj v sobotu, Vaša čistá mzda je 472,92 € týždenne. Mesačne cca 2033 € v čistom

Výhody a benefity pre Vás

  • možnosť získať stabilný job v medzinárodnej spoločnosti, ktorá poskytuje zaškolenie, kariérne príležitosti, výborné pracovné a mzdové podmienky
  • hodinová mzda je 10.68€ brutto + 20% príplatky = 12,82€
  • hodinová mzda v sobotu je 15,70€ brutto
  • zabezpečené ubytovanie za cenu 80 € týždenne, strhnutú zo mzdy, býva sa v domoch, maximálne 2 na izbe
  • práca je v krátkej vzdialenosti od ubytovania, maximálne 3 km (poskytnuté firemné autá, alebo bicykle)
  • zdravotné a sociálne poistenie zabezpečené

Požiadavky na zamestnanca

  • anglický jazyk – mierne pokročilý (B1)
  • pozícia je vhodná pre absolventa
  • hľadáme motivovaných pracovníkov, s dobrou znalosťou anglického jazyka, ktorý majú záujem pracovať dlhodobo v Holandsku, fyzicky a technicky zdatných

Náklady

  • jedná sa o prácu so zabezpečeným ubytovaním, ktoré zamestnávateľ strháva zamestnancovi z platu
  • 80 € týždenne, strhnutú zo mzdy, býva sa v domoch, maximálne 2 na izbe
  • práca je v krátkej vzdialenosti od ubytovania, maximálne 3 km

Doprava do práce

  • zabezpečená na bicykloch, alebo firemných autách

Strava

  • vlastná

Poistenie

  • podľa platnej holandskej legislatívy

Vaše náklady

  • vreckové do prvej výplaty
  • cesta do Holandska – cca 130-150 € cez dopravcu, alebo vlastnou dopravou
  • poradenské služby a pokrytie administratívnych nákladov je v hodnote 99 €

Ako sa môžete uchádzať o prácu?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email kontakt@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „MONTÁŽNY PRACOVNÍK HOLANDSKO
  • do textu uveďte svoje aktuálne telefónne číslo, na ktorom Vás môžeme kontaktovať
  • budeme Vám volať a podáme Vám podrobné info

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – Universal Consulting (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

Navštívte nás v jednej z našich pobočiek v Trenčíne alebo Dunajskej Strede.
pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda