Pracovník vo výrobe/ Montážny pracovník pre automobilovú spoločnosť. Holandsko

Holandsko
  • Holandsko
  • Zverejnené: 27. augusta 2020
  • Uzavretie ponuky: 1. apríla 2050

Medzinárodná výrobná spoločnosť hľadá pre svoje prevádzky šikovných pracovníkov výroby a/alebo montážnych pracovníkov. Na túto pozíciu nepotrebujete žiadnu prax (i keď pracovné skúsenosti sú výhodou), ale zručnosť a motiváciu zaučiť sa na danú pozíciu. Môže sa jednať aj o kumulovanú prácu.

vzhľadom na opatrenia Holandskej vlády vie zamestnávateľ momentálne umiestniť len mužov, ktorí sa už nachádzajú v Holandsku – zamestnávateľ nezabezpečuje štátom nariadenú karanténu, ale zamestnáva priamo ľudí, ktorí už sú v Holandsku

Lokalita

  • Hapert, Holandsko

Druh pracovného pomeru

  • plný úväzok

Nástup

  • každý týždeň

Náplň práce

  • Na základe Vašich skúsenosti budete zaradený do pracovnej pozície:1. Výrobný pracovník, ktorý pracuje na hydraulickom lise, kde ručne vkladá malé kovové plechy (20x 20 cm) pripravené na lisovanie. Následne produkt vyberie a vloží do lisu nový plech.2. Montážny pracovník, ktorý pracuje s izoláciou, ktorú vkladá do kovových boxov, montuje skrinky, atď.3. Pracovník vo výrobe, ktorý vyrába vysoko kvalitné výrobky ako napr. vodné fajky, kadidlá. Tieto výrobky sa predávajú vo viac ako 90 krajinách sveta. Pri tejto pozícii sa vyžadujú pracovné skúsenosti vo výrobe!

Pracovné hodiny

  • pracuje sa na zmeny:
    • pondelok-štvrtok – 5:45 – 14:45, piatok 5:45-12:00
    • pondelok – štvrtok 14:45-23:45, piatok 14:45-18:00
  • môže sa pracovať aj nadčasy v soboty: 05:45-12:00, tie sú extra platené – 15,70 € brutto/h

 Mzda

  • mzda v hrubom je cca 11,00 – 15,7 EUR/hod
  • pri 40 hodinách týždenne je čistá mzda po odrátaní ubytovania, poistení 388,63 €. Mesačne cca 1671 € v čistom
  • pokiaľ pracujete aj v sobotu, Vaša čistá mzda je 472,92 € týždenne. Mesačne cca 2033 € v čistom

Výhody a benefity pre Vás

  • možnosť získať stabilný job v medzinárodnej spoločnosti, ktorá poskytuje zaškolenie, kariérne príležitosti, výborné pracovné a mzdové podmienky
  • hodinová mzda je 10.68€ brutto + 20% príplatky = 12,82€
  • hodinová mzda v sobotu je 15,70€ brutto
  • zabezpečené ubytovanie za cenu 80 € týždenne, strhnutú zo mzdy, býva sa v domoch, maximálne 2 na izbe
  • práca je v krátkej vzdialenosti od ubytovania, maximálne 3 km (poskytnuté firemné autá, alebo bicykle)
  • zdravotné a sociálne poistenie zabezpečené

Požiadavky na zamestnanca

  • anglický jazyk – mierne pokročilý (B1)
  • pozícia je vhodná aj pre absolventa
  • hľadáme motivovaných pracovníkov, s dobrou znalosťou anglického jazyka, ktorý majú záujem pracovať dlhodobo v Holandsku, fyzicky a technicky zdatných

Náklady

  • jedná sa o prácu so zabezpečeným ubytovaním, ktoré zamestnávateľ strháva zamestnancovi z platu
  • 80 € týždenne, strhnutú zo mzdy, býva sa v domoch, maximálne 2 na izbe
  • práca je v krátkej vzdialenosti od ubytovania, maximálne 3 km

Doprava do práce

  • zabezpečená na bicykloch, alebo firemných autách

Strava

  • vlastná

Poistenie

  • podľa platnej holandskej legislatívy

Vaše náklady

  • vreckové do prvej výplaty
  • cesta do Holandska – cca 130-150 € cez dopravcu, alebo vlastnou dopravou
  • poradenské služby a pokrytie administratívnych nákladov je v hodnote 99 €

Ako sa môžete uchádzať o prácu?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email kontakt@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „MONTÁŽNY PRACOVNÍK HOLANDSKO
  • do textu uveďte svoje aktuálne telefónne číslo, na ktorom Vás môžeme kontaktovať
  • budeme Vám volať a podáme Vám podrobné info

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – Universal Consulting (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

Navštívte nás v jednej z našich pobočiek v Trenčíne alebo Dunajskej Strede.
pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda