Pracuj ako CNC operátor/Zvárač/ na nemeckú zmluvu v Čechách !

Česko
  • Zverejnené: 27. novembra 2018
  • Uzavretie ponuky: 31. decembra 2020

Hľadáme šikovných CNC operátorov/Frézarov/Zváračov s praxou do Čiech. Náš klient má voľné pracovné pozície, ak máš prax ako CNC operátor/frézar/sústružník, tak neváhaj a ozvi sa nám!
Jedna sa o kumulovanú pracovnú pozíciu.

Hlavná náplň práce:

+ znalosť čítania technickej dokumentácie
+ práca podľa nákresov
+ montáž a inštalácia kovových konštrukcií

Vaša mzda

10 – 11,83Eur brutto/hodina + možné bonusy + príplatky

Ďalšie informácie o práci:

jedná sa o trojsmennú  prevádzku, 40hod/týždenne + nadčasy – podľa potreby zamestnávateľa
pracovná uniforma  je poskytovaná zamestnávateľom

Výhody pre Vás

+ dobrá mzda
+ zabezpečené ubytovanie
+ podpora zamestnávateľa aj nás počas Vášho pobytu
+ zálohy možné

Požiadavky

čistý register trestov

ochota pracovať v Českej republike

precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita

dodržiavanie požadovanej normy

prax v obore a platné certifikáty

auto

Jazykové požiadavky

český jazyk

Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom, vo vzdialenost 15-20km od výkonu práce, zvyčajne po dvoch na izbách.
Príspevok na ubytovanie od 30-55e v závislosti od výšky základnej mzdy.

Strava

na vlastné náklady

Poistenie

hradené zamestnávateľom podľa platnej nemeckej legislatívy

Vaše náklady na vycestovanie

cestovné do Českej republiky
ubytovanie
vreckové do prvej výplaty

Informácie o výberovom konaní

Máte vypracovaný životopis? V prípade záujmu nám ho pošlite na mail job@universalonsulting.sk.

Tagy: práca pre mužov,  práca v zahraničí bez znalosti cudzieho jazyka, práca v Českej republike