Pracuj ako mäsiar (vykosťovač a rozrábač) i bez nemeckého jazyka.

Universal Consulting aktuálne obsadzuje pozície do Rakúska v lokáciách Eberstalzell a Sankt Veit an der Glan.
Zamestnávateľ ponúka veľa možností a príležitostí na kariérny postup pre každého kto má skúsenosti. Hlavným kritériom pre kariérny postup je precízna a usilovná práca.

Momentálne zamestnávateľ preferuje mužov vzhľadom k charakteru práce.

Aká bude Vaša pracovná náplň?

Vykosťovač a rozrábač:

Náplňou práce je vykosťovanie a rozrábka hovädzieho a bravčového mäsa.

Nástup:dohodou/Január 2020

Lokalita: Eberstalzell a Sankt Veit an der Glan

Výhody pre Vás

  • možnosť stravovania na pracovisku
  • 13. a 14. plat
  • zamestnanecká zľava na mäso a mäsové výrobky
  • spokojní zamestnanci
  • garantovaný pracovný čas
  • česky hovoriaca koordinátorka
  • dlhodobý kontrakt bez požiadavky znalosti nemeckého jazyka pre mäsiarov
  • práca na hlavný pracovný pomer

Vaša mzda

  • 1800  Eur netto/ mesiac (+ 13.a 14. plat) – mäsiar s výučným listom, príspevok na ubytovanie od zamestnávateľa (lokácia Eberstalzell)
  • 2000 Eur netto/ mesiac (+ 13.a 14. plat) – mäsiar s výučným listom, príspevok na ubytovanie od zamestnávateľa (lokácia Sank Veit an der Glan)

Naším klientom je stabilná rakúska personálna spoločnosť, zameraná na umiestňovanie kvalifikovaných osôb v rámci Rakúska.

Požiadavky

Jazykové požiadavky

  •  bez znalosti cudzieho jazyka

Iné požiadavky

  • výučný list
  • zamestnávateľ aktuálne preferuje mužov
  • zručnosť a dobrá fyzická kondícia
  • zdravotná spôsobilosť na vykonávanie práce
  • vlastný automobil výhodou (v lokácii Sankt Veit an der Glan je potrebný vlastný automobil)
  • pracovné skúsenosti s úpravou, porážkou a vykosťovaním brvčového a hovädzieho mäsa

Náklady

Jedná sa o prácu s ubytovaním. Zamestnávateľ prispieva na ubytovanie.

Strava

  • vlastná

Poistenie

Podľa platnej rakúskej legislatívy.

Vaše náklady

  • vreckové do prvej mzdy
  • cesta do Rakúska
  • jednorázový poplatok za naše služby a konzultácie vo výške 50 Eur

Tagy: práca bez jazyka, práca s ubytovaním, práca bez poplatku, práca bez poplatkov, práca pre mužov, mäsiar, mäsiari, vykosťovač, vykosťovači, pre mužov, bez jazyka, s ubytovaním, ihneď, práca bez jazyka a poplatkov, aktuálna, práca v Rakúsku