Pracuj ako pekár v Rakúsku ( Markgrafneusiedl ) 50 km od Slovenských hraníc.

Rakúsko
  • Zverejnené: 29. októbra 2019
  • Uzavretie ponuky: 29. novembra 2019

Universal Consulting aktuálne obsadzuje pozície do Rakúska v lokácii Markgrafneusiedl.

Zamestnávateľ hľadá kvalifikovaných pekárov s výučným listom.

Hlavným kritériom pre kariérny postup je precízna a usilovná práca.

Aká bude Vaša pracovná náplň?

– vykonávanie pekárenských prác
– meranie a váženie používaných ingrediencií a sledovanie stavu zásob
– príprava a spracovanie základných pekárskych surovín (múka, tuk, cukor, voda)
– dodržiavanie stanovených postupov výroby pekárskych výrobkov.
– kontrola kvality používaných surovín a hotových výrobkov.

Nástup: ihneď/dohodou

Lokalita: Markgrafneusiedl

Výhody pre Vás

  • 13. a 14. plat
  • spokojní zamestnanci
  • práca na hlavný pracovný pomer

Vaša mzda

  • 13,10 Eur brutto/ hodina + príplatok za prácu v noci
  • 2.270 € brutto/mesiac

Naším klientom je stabilná rakúska personálna spoločnosť, zameraná na umiestňovanie kvalifikovaných osôb v rámci Rakúska.

Požiadavky

Jazykové požiadavky

  •  znalosť nemeckého jazyka na úrovni A2
  •  4-5 rokov odbornej praxe
  • výučný list
  •  ochota pracovať počas noci a víkendov
  •  zručnosť a dobrá fyzická kondícia
  • zdravotná spôsobilosť na vykonávanie práce
  •  vlastný automobil

Náklady

Ubytovanie

Jedná sa o prácu bez ubytovania.

Strava

  • vlastná

Poistenie

Podľa platnej rakúskej legislatívy.

Vaše náklady

  • vreckové do prvej mzdy
  • cesta do Rakúska
  • jednorázový poplatok za naše služby a konzultácie vo výške 50 Eur