Holandsko – Deventer – pracuj ako skladník v Sligro Food Group! S komunikatívnou angličtinou. Mzda 10,80€/h – 22,60€/h. Ubytovanie zabezpečené.

Holandsko
  • Zverejnené: 30. júla 2021
  • Uzavretie ponuky: 30. júla 2050

Spoločnosť Sligro Food Group ponúka stabilné zamestnanie aj počas akejkoľvek epidémie.

Práca v tejto spoločnosti znamená istotu zajtrajška a bezpečnosť zaručenú silnou pozíciou spoločnosti na medzinárodnom  trhu.

Ako vychystávač objednávok budete pomocou skenerov zbierať objednávky, označovať ich a pripravovať na expedíciu. Spoločnosť sa špecializuje na zásobovanie zákazníkov potravinovým tovarom, ako napríklad: pekárenské výrobky, ovocie a zelenina, mäsové výrobky, nápoje. Pracujete samostatne.

Pracuje sa v chladnom prostredí, avšak zamestnávateľ zabezpečuje správne ochranné termo oblečenie aj obuv. Príplatky za prácu v chlade!

Vieme zamestnať mužov, ženy, páry ideálne do 50 rokov . Jedná sa o prácu na dlhodobo.

Ak teda máte záujem pracovať v Holandsku dlhodobo a bez rizika, ovládate anglický jazyk, prípadne máte aj vodičský preukaz, čítajte ďalej!  Vieme umiestniť aj ľudí, ktorí sa už nachádzajú v Holandsku.

Viac info o spoločnosti a práci si môžete pozrieť vo videu:

Lokalita

  • Deventer, Holandsko
  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom

Nástupy

  • každý týždeň – po dohode

Druh pracovného pomeru

  • dlhodobá práca na holandskú prac. zmluvu

Pracovné hodiny

  • pracuje sa na 2 zmeny
  • pondelok až piatok
  • order picking 7:30-19:00
  • expedition 21:00 – 07:00
  • možná práca v sobotu
  • nadčasy možné

Náplň práce

  • vychystávanie objednávok
  • zbieranie objednávok pomocou skenera
  • označovanie objednávok a príprava na expedíciu
  • nakladanie a vykladanie nákladných áut

Mzda

  • 10,80 – 22,60€/hod na pozícií orderpicker a expedition worker a 10,91-22,60€/h na pozícií reach truck driver

Základná hrubá hodinová mzda od veku 21 rokov vo výške 10,80€/h.

+ príplatky za prácu v chladnom prostredí 0°C až 7°C : 0,43€/h      a    -22°C až 0°C : 1,04€/h

150% príplatok v sobotu a 200% v nedeľu a počas štátnych sviatkov

Výhody pre vás:

  • stabilná spoločnosť ponúka dlhodobú prácu a možnosť rastu
  • zabezpečené solídne ubytovanie vo vzdialenosti 30 km od miesta výkonu práce (2 lôžkové izby)
  • transport z/do práce zabezpečený
  • holandská pracovná zmluva
  • kompletná asistencia s vycestovaním do Holandska z našej strany aj zo strany zamestnávateľa

Sligro Food Group je jednou z najväčších prepravných a logistických spoločností na svete s poslaním pomáhať našim zákazníkom pracovať čo najefektívnejším spôsobom. Spoločnosť poskytuje špičkové riešenia dodávateľského reťazca už od roku 1953.

POŽIADAVKY

  • anglický jazyk – mierne pokročilý (B1)
  • bezúhonnosť
  • vek minimálne 18 rokov
  • šofér s vlastným autom – výhoda
  • fyzicky fit
  • nemáte problémy s prácou v chlade (-22 stupňov Celzia) – kvalitné termo oblečenie a termo obuv zabezpečená
  • ste k dispozícii pracovať na 2 smeny
  • prax výhodou
  • schopnosť pracovať samostatne

NÁKLADY

  • jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom, hradené sčasti zamestnancom
  • 2 lôžkové izby v zdieľaných domoch/apartmánoch
  • 60€/týždeň – neplatíte vopred, ale bude Vám strhnuté zo mzdy
  • doprava do práce – autom

Strava

  • vlastná

Poistenie

  • podľa platnej holandskej legislatívy

  • cesta do Holandska – vlastnou dopravou, alebo vieme Vám pomôcť vybaviť dopravcu, ktorého cena je cca 150€ a platí sa pri nástupe do auta
  • vreckové na jedlo do prvej výplaty  – záleží na Vás koľko miniete na stravu, …
  • poradenské služby a pokrytie administratívnych nákladov je v hodnote 99,- €

AKO SA MÔŽETE UCHÁDZAŤ O PRÁCU?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email cv@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „Sligro Holandsko“
  • zavoláme Vám obratom, preberieme si podrobné info o pracovnej ponuke a dohodneme sa na nástupe

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – https://www.facebook.com/universalconsulting(dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda