Holandsko – Hoogeveen – pracuj ako skladník v XPO Logistics! S komunikatívnou angličtinou. Mzda 14.81 €/h. Ubytovanie zabezpečené.

Holandsko
  • Zverejnené: 15. júna 2021
  • Uzavretie ponuky: 15. júna 2050

XPO Logistics – veľká dopravná spoločnosť, ktorú časopis Fortune označil za jednu z najobdivuhodnejších spoločností na svete, hľadá skladníkov.

XPO Logistics ponúka výborné mzdové ohodnotenie. Zarábate aj počas prestávok, ktoré sú platené! Pracujete 6,75 h a mzdu dostanete za 8 h!

Ako vychystávač objednávok budete pomocou hlasového systému zbierať objednávky, označovať ich a pripravovať na expedíciu. Spoločnosť sa špecializuje na zásobovanie zákazníkov mrazenými výrobkami, ktoré sú balené v 0,5 – 15 kg kartónoch, ako napríklad: zmrzlinové dezerty, pizze, rybie tyčinky atď. Pracujete samostatne.

Pracuje sa v chladnom prostredí, avšak zamestnávateľ zabezpečuje správne ochranné termo oblečenie aj obuv. Príplatky za prácu v chlade!

Vieme zamestnať mužov, ženy, páry ideálne do 50 rokov . Jedná sa o prácu na dlhodobo.

Vieme zamestnať aj študentov na leto – minimálne  na 3 mesiace.

Viac info o spoločnosti a práci si môžete pozrieť vo videu:

Lokalita

  • Hoogeveen, Holandsko
  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom

Nástupy

  • každý týždeň – po dohode

Druh pracovného pomeru

  • dlhodobá práca na holandskú prac zmluvu

Pracovné hodiny

  • pracuje sa na 3 zmeny
  • pondelok až piatok 7: 00-15: 00, 15: 00-23: 00, 23: 00-07: 00
  • sobota 07.00-13.00, 13.00-21.00
  • nadčasy možné

Náplň práce

  • vychystávanie objednávok
  • zbieranie objednávok pomocou hlasového systému
  • označovanie objednávok a príprava na expedíciu
  • spoločnosť sa špecializuje na zásobovanie zákazníkov mrazenými výrobkami, ktoré sú balené v 0,5 – 15 kg kartónoch, ako napríklad: zmrzlinové dezerty, pizze, rybie tyčinky atď

Mzda

  • 13,18 – 14,81EUR/hod
  • pri splnení hodinového plánu máte hodinovú mzdu 14,81 €/brutto
  • týždenne zarobíte v čistom 409 € – pri odpracovaní 40 hodín (po odrátaní ubytovania, daní, poistenia)
  • ku mzde 14,81€ sa dostanete nasledovne:

Základná hrubá hodinová mzda od 18 rokov vo výške € 11,13 + príspevok na prácu na zmeny (13,75 %)

150% príplatok v sobotu a 200% v nedeľu a počas štátnych sviatkov

Príplatok za prácu v chladnom prostredí € 0,20 za hodinu.

Extra príspevok € 0,55 /h

Príspevok za dosiahnutie hodinového plánu (pick rate) -€ 1,20 /h

  • Prestávky sú platené, pracujete 6,75 h a mzdu dostanete za 8 h!

Výhody pre vás:

  • stabilná spoločnosť ponúka dlhodobú prácu a možnosť rastu
  • zabezpečené solídne ubytovanie vo vzdialenosti 2-15 km (1-2 lôžkové izby)
  • transport z/do práce zabezpečený
  • holandská pracovná zmluva
  • kompletná asistencia s vycestovaním do Holandska z našej strany aj zo strany zamestnávateľa

XPO Logistics je jednou z najväčších prepravných a logistických spoločností na svete s poslaním pomáhať našim zákazníkom pracovať čo najefektívnejším spôsobom. Spoločnosť poskytuje špičkové riešenia dodávateľského reťazca viac ako 50 000 spoločnostiam vrátane mnohých najúspešnejších svetových značiek.

POŽIADAVKY

  • anglický jazyk – mierne pokročilý (B1)
  • bezúhonnosť
  • vek minimálne 18 rokov
  • šofér s vlastným autom – výhoda
  • fyzicky fit
  • minimálna výška 1,68 m
  • nemáte problémy s prácou v chlade (-22 stupňov Celzia) – kvalitné termo oblečenie a termo obuv zabezpečená
  • ste k dispozícii pracovať na 3 smeny
  • prax výhodou
  • schopnosť pracovať samostatne

NÁKLADY

  • jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom, hradené sčasti zamestnancom
  • 2 lôžkové izby v zdieľaných domoch/apartmánoch
  • 60€/týždeň – neplatíte vopred, ale bude Vám strhnuté zo mzdy
  • doprava do práce – autom, bicykle

Strava

  • vlastná

Poistenie

  • podľa platnej holandskej legislatívy

  • cesta do Holandska – vlastnou dopravou, alebo vieme Vám pomôcť vybaviť dopravcu, ktorého cena je cca 150€ a platí sa pri nástupe do auta
  • vreckové na jedlo do prvej výplaty  – záleží na Vás koľko miniete na stravu, …
  • poradenské služby a pokrytie administratívnych nákladov je v hodnote 99,- €

AKO SA MÔŽETE UCHÁDZAŤ O PRÁCU?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email info@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „XPO HOLANDSKO“
  • zavoláme Vám obratom, preberieme si podrobné info o pracovnej ponuke a dohodneme sa na nástupe

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – https://www.facebook.com/universalconsulting(dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda