Pracuj ako Zvárač v Rakúsku za výhodných platových podmienok !

Rakúsko
  • Zverejnené: 27. novembra 2018
  • Uzavretie ponuky: 31. decembra 2018

Hľadáme šikovných Zváračov (MAG)s praxou do Rakúska so znalosťou nemeckého jazyka. Náš klient má voľné pracovné pozície, ak máš prax ako MAG-Zvárač, tak neváhaj a ozvi sa nám!
Jedna sa o kumulovanú pracovnú pozíciu.

Hlavná náplň práce:

  • práca na základe pokynov
  • spájanie materiálu, vizuálna kontrola
  • práca na základe výrobných plánov a dokumentácie

Vaša mzda

od 15,-Eur brutto/hodina v závislosti od skúseností+ možné bonusy

Ďalšie informácie o práci:

jedná sa o trojsmennú  prevádzku, 40hod/týždenne + nadčasy – podľa potreby zamestnávateľa
pracovná uniforma  je poskytovaná zamestnávateľom

  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom, sčasti hradené zamestnancom
  • dlhodobá práca
  • práca na rakúsku pracovnú zmluvu
  • 5týždňov platená dovolenka
  • 13 a 14. plat

Požiadavky

čistý register trestov

ochota pracovať v Rakúsku

precíznosť, spoľahlivosť,dôslednosť,  flexibilita

dodržiavanie požadovanej normy

prax v obore a platné certifikáty

nemecký jazyk komunikatívne

vlastný automobil a VP. B výhodou

Jazykové požiadavky

nemecký  jazyk

Ubytovanie

Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom

Strava

na vlastné náklady

Poistenie

hradené zamestnávateľom podľa platnej rakúskej legislatívy

Vaše náklady na vycestovanie

  • cestovné do Rakúsko
  • ubytovanie
  • vreckové do prvej výplaty

Informácie o výberovom konaní

Máte vypracovaný životopis? V prípade záujmu nám ho pošlite na mail job@universalonsulting.sk.

Tagy: práca pre mužov, práca v Rakúsku, zvárači