Skladníci/čky – Clipper Logistics – Holandsko. So znalosťou ANJ, alebo PL. Mzda 11,50€/hod + 8,33% holiday money + príplatky do 200% + cestovné náhrady do 7,60€/deň.

Holandsko
  • Zverejnené: 27. apríla 2021
  • Uzavretie ponuky: 27. apríla 2050

Radi by ste pracovali pre známe svetové módne značky ako Pretty Little Thing, Supedry, Wilko, Asda & M&S a ďaľšie? V rámci nášho globálneho tímu získate od prvého dňa školenie na svetovej úrovni a príležitosť rásť.

Pokiaľ hľadáte prácu v logistike, máte zmysel pre precíznosť a zodpovednosť – ponúkame Vám trvalé zamestnanie s možnosťou nárastu mzdy už po prvom mesiaci.

Hľadáme mužov, ženy, páry do 55 rokov, na prácu v skladoch, ktorá je na dlhodobá a na holandskú pracovnú zmluvu. Taktiež máte možnosť kariérneho rastu.

Vieme umiestniť aj ľudí, ktorí už sú v Holandsku!

Covid info

  • pri vstupe do Holandska musíte mať spravený negatívny antigénový test,
  • po príchode budete absolvovať 5 dňovú karanténu, na šiesty deň Vás zamestnávateľ pretestuje a ak budete negatívny, začínate pracovať na 7-10 deň
  • ubytovanie počas karantény v sume 47,50€ týždenne Vám zamestnávateľ strhne zo mzdy, vopred nič neplatíte
  • podrobné info Vám poskytne počas telefonického rozhovoru kolegyňa, keďže situácia sa neustále mení

Lokalita

  • Venray, Holandsko
  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom

Nástupy

  • každý týždeň

Druh pracovného pomeru

  • dlhodobá práca na holandskú prac zmluvu

Pracovné hodiny

  • pracuje sa od 8:00 – 17:00
  • pracuje sa cca 40 hod/týžden

Náplň práce

  • balenie, triedenie, pickovanie, chystanie objednávok na expedíciu
  • práca s hlasovým systémom
  • pracujete Po-Pia, 08:00-17:00 h, možné extra hodiny aj počas víkendu, nocí a sviatkov s extra príplatkami za nadčas 130-200 %

Vaša mzda

  • mzda sa zvyšuje už po prvom mesiaci, následne po ďalších 3 a 6 mesiacoch nasledovne:
    1. mesiac – 10,60 € brutto/h,
    po 1. mesiaci – 11 € brutto/h ,
    po 3 mesiacoch – 11,25 € brutto/h,
    po 6 mesiacoch – 11,50 € brutto / h
  • extra príplatky za nadčas, víkendy a sviatky 130-200 %
  • ku mzde sú vyplácané dovolenkové peniaze 8,33% (holiday money)
  • + cestovné náhrady 0,19 EUR za km (najviac 7,60 EUR za deň) )( pokiaľ máte vlastnú dopravu, pokiaľ nie, doprava z/do ubytovania zabezpečená zamestnávateľom zdarma)
  • vyplácaná týždenne
  • nástupná mzda v čistom je cca  od 1250€/mesiac v čistom, po odrátaní ubytovania, odvodov aj poistení

  • viete si uplatniť navrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie (až do výšky cca 1100 € ročne)
  • holandská pracovná zmluva
  • kariérne možnosti
  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom – 2 lôžkové izby, neplatí sa vopred
  • nízke náklady na vycestovanie
  • starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku,

Clipper Logistics je jedným z popredných maloobchodných spoločností založených v Spojenom kráľovstve, a logistickým centrom v Holandsku. Spoločnosť poskytuje špičkový zákaznícky servis značkám svetovej triedy ako: John Lewis, River Island, Marks & Spencer  a ďaľšie .

Spoločnosti skutočne záleží na jej zamestnancoch a uvedomuje si, že bez schopných jednotlivcov, ktorí spolupracujú ako teraz, by neboli tam, kde sú dnes. Aj preto ponúkajú celý rad podpory a možnosti rastu.

POŽIADAVKY

  • Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk – Mierne pokročilý (B1)
  • schopnosť komunikovať v anglickom alebo poľskom jazyku
  • zodpovednosť, flexibilita, zručnosť
  • čistý register trestov
  • muži, ženy, páry do 55 rokov
  • predchádzajúca prax vo výrobe alebo s prácou v sklade výhodou
  • ochota pracovať dlhodobo

NÁKLADY

  • jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom, hradené sčasti zamestnancom
  • 2 lôžkové izby v zdieľaných domoch vo Venray
  • 95€/týždeň
  • doprava do práce firemným autobusom zadarmo

Strava

  • vlastná

Poistenie

  • podľa platnej holandskej legislatívy – 28,27€/týždeň

  • cesta do Holandska – vlastnou dopravou, alebo vieme Vám pomôcť vybaviť dopravcu, ktorého cena je cca 120-150€ – platí sa pri nástupe do auta
  • vreckové na jedlo do prvej výplaty  – záleží na Vás koľko miniete na stravu, …
  • poradenské služby a pokrytie administratívnych nákladov je v hodnote 99,- €

AKO SA MÔŽETE UCHÁDZAŤ O PRÁCU?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis, ideálne v anglickom jazyku, na email cv@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „CLIPPERS HOLANDSKO“
  • do textu uveďte svoje aktuálne telefónne číslo, na ktorom Vás môžeme kontaktovať
  • budeme Vám volať, podáme Vám podrobné info a dohodneme všetky podrobnosti
  • v prípade otázok nám volajte na tel. číslo 00421 903 250 669

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku –Universal Consulting pracovné ponuky (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669 – momentálne pracujeme home office
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda – momentálne pracujeme home office