Práca skladník/čka, operátor/ka výroby v Nemecku (Passau – 3,5 h od BA) NJ nutná

Nemecko
  • Zverejnené: 26. apríla 2019
  • Uzavretie ponuky: 26. októbra 2021
Popis práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov do skladov v Nemecku, okolie mesta Passau (od Bratislavy cca 3,5 h).

Musíte mať nejakú prax vo výrobe alebo logistike.

Môže sa jednať o kumulované pozície.

Náplň práce:

  • Prijímanie materiálových a tovarových zásob do skladu.
  • Umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených, označovanie + uskladneného materiálu a tovaru informačnými štítkami.
  • Vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie skladových zásob a ich pripravovanie na expedíciu.
  • Vedenie evidencie skladových zásob prostredníctvom výpočtovej techniky.
  • Pokiaľ máte licenciu na VZV – obsluhovanie vysokozdvižného vozíka v prípade objemných nákladov ťažko dostupných miest.

Informácie o mzde

  • nástupná mzda je 9,79€ v hrubom/4 + 15€ ako dochádzkový bonus v čistom za odpracovaný deň. Pokiaľ ste slobodný zarobíte v čistom pri odpracovaných 160 hodinách 1400€ mesačne . Pokiaľ ste ženatý cca 1600€ v čistom mesačne
  • možné nadčasy za príplatok 50% (nočné a víkendy)
  • 13. ty plat

Výhody od zamestnávateľa

  • zabezpečené ubytovanie
  • podpora slovensky hovoriaceho koordinátora na mieste
  • zálohy možné

Našim klientom je nemecká personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na zamestnávanie kvalifikovaných i nekvalifikovaných pracovníkov.

Požiadavky

Výber pre prácu v skladoch a vo výrobe v Nemecku máme naozaj veľký.

Pre prácu v Nemecku potrebujete:

  •  dohovoriť sa po nemecky (úroveň min. A2), písanie nie je dôležité
  • VP.B a možnosť vycestovať vlastným automobilom
  • skúsenosti v sklade/výrobe
  • zručnosť, zodpovednosť, precíznosť, fyzická kondícia
  • licencia VZV výhoda
  • práca vhodná pre mužov aj ženy, páry

Náklady

  • Jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom, hradené zamestnancom.
  • Cena ubytovania v priemere 300Eur mesačne, strhnuté zo mzdy.

Strava

Vlastná

Poistenie

Podľa platnej nemeckej legislatívy.

Vaše náklady

  • vreckové do prvej mzdy

Zabezpečíme Vám komplexný servis, vzhľadom k tomu že sa jedná o ponuku s minimálnou znalosťou jazyka. Poplatok za naše konzultácie a služby je vo výške 90.- Eur.

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite Váš životopis  s aktuálnym telefónnym číslom na e-mail: job@universalconsulting.sk

Navštívte nás v jednej z našich pobočiek v Trenčíne alebo Dunajskej Strede.
pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 32 7440174
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

tagy: práca v Nemecku, práca pre mužov, práca pre ženy, práca pre páry, práca s ubytovaním, ihneď, aktuálna,  skladník, skladníčka, balič, balička, operátor, operátorka, operátori, práca so základmi jazyka