Priemyselní elektrikári do Holandska. Skvelé platové podmienky! Bez poplatku agentúre!

Hľadáme elektrikárov so skúsenosťami, praxou a serióznym záujmom o prácu v Holandsku.

Náplň práce:

  • Pripájanie, zapájanie a odpájanie zásuviek, rozvádzačov, vypínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov a iných elektrických zariadení.ň
  • Dodržiavanie predpisov bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci.
  • Znalosť používania elektrikárskych nástrojov a prístrojov a iné
  • Čítanie technickej dokumentácie a dodržiavanie pracovných postupov v nadväznosti na dokumentáciu.
  • Navrhovanie rozmiestnenia elektrického vedenia, rozvádzačov, hlavných a vedľajších vypínačov a výstražných tabuliek a in

Vaša mzda

2000 – 2400 € netto/mesiac + nadčasy platené extra

Naším klientom je holandská personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na zamestnávanie kvalifikovaných i nekvalifikovaných pracovníkov.

Výhody pre Vás

  • ubytovanie zabezpečené i hradené zamestnávateľom
  • dlhodobá práca
  • práca na holandskú pracovnú zmluvu
  • podpora zo strany zamestnávateľa aj sprostredkovateľa práce, čiže nás – Universal Consultingu

Požiadavky

Jazykové požiadavky

  • Nemecký jazyk – Mierne pokročilý (B1)
  • Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)

Ostatné požiadavky

  • elektro-vzdelanie
  • prax ako elektrikár minimálne 3 roky
  • samostatnosť
  • chuť pracovať v Holandsku
  • anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni (min. B1)
  • VCA certifikát výhodou
  • VP.B + vlastné auto podmienkou
  • vlastné náradie a pracovné oblečenie podmienkou

Náklady

Strava

  • vlastná

Vaše náklady na vycestovanie

  • vreckové do prvej výplaty

Ubytovanie

  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom zdarma

Poistenie

  • podľa platnej Holandskej legislatívy

Informácie o výberovom konaní

Máte vypracovaný životopis v nemeckom alebo anglickom jazyku? V prípade záujmu nám ho pošlite na mail tn@universalconsulting.sk.

Tagy: práca pre mužov, práca v Holandsku, elektrikári, priemyselní elektrikári, práca, Universal Consulting