Rakúsko: Práca v mäsozávode. Bez znalosti jazyka!

Rakúsko
  • Rakúsko
  • Zverejnené: 24. augusta 2018
  • Uzavretie ponuky: 24. augusta 2020
Popis práce

Universal Consulting aktuálne obsadzuje pozície do Rakúska.
Zamestnávateľ ponúka veľa možností a príležitostí na kariérny postup pre každého, kto má záujem.
Hlavným kritériom pre kariérny postup je precízna a usilovná práca.

Aká bude Vaša pracovná náplň?
Mäsiar na porážke:
Náplňou práce bude prvotná úprava porazeného dobytka. Sťahovanie z koží, vyberanie a triedenie vnútorností, krájanie, porcovanie mäsa a podobne.
Vykosťovač na rozrábke:
Náplňou práce je vykosťovanie o mäsa.
Porážač dobytka.

Nástup: ihneď/dohodou
Pracovné ohodnotenie: 21700 Eur netto ročne

Lokalita: Sankt Martin im Innkreis, Horne Rakusko, nachadza sa blizko Nemeckej hranice, 40 KM od Nemeckého Passau

Výhody pre Vás

  • 13. a 14. plat
  • lokácia práce vzdialená iba 3 hodiny jazdy autom od Bratislavy
  • možnosť stravovania na pracovisku, raňajky a obed za cenu 2 Eurá denne
  • zamestnanecká zľava na mäso a mäsové výrobky
  • spokojní zamestnanci
  • garantovaný pracovný čas
  • možnosť zvýšenia mzdy na základe pracovných výsledkov
  • asistencia s plánovaním cesty
  • pomoc pri jednaní s úradmi, registrácia na úradoch
  • dlhodobý kontrakt bez požiadavky znalosti nemeckého jazyka
  • práca na hlavný pracovný pomer

Vaša mzda

  • mzda 21700€ netto/ročne + nadčasy

Prvotriedna kvalita, absolútna spoľahlivosť a inovatívne myslenie a udržateľné opatrenia boli kľúčom k úspechu porážky a rezania viac ako 40 rokov.
Všetky tieto vlastnosti významne determinujú spoluprácu s našim klientom.

Rakúski zákazníci a zákazníci z celého sveta (podiel vývozu približne 50%) oceňujú vyššie uvedené a mnoho ďalších výhod z rodinnej firmy nášho klienta s viac ako 500 zamestnancami.

Požiadavky

Jazykové požiadavky

  • i bez znalosti cudzieho jazyka

Iné požiadavky

  • pracovné skúsenosti s úpravou, porážkou a vykosťovaním mäsa
  • výučný list výhodou
  • znalosť cudzieho jazyka nie je nutná
  • zamestnávateľ aktuálne preferuje mužov
  • zručnosť a dobrá fyzická kondícia
  • zdravotná spôsobilosť na vykonávanie práce

Náklady

Jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom, hradené zamestnancom v sume 130-200 Eur mesačne.

Strava

  • vlastná

Poistenie

Podľa platnej rakúskej legislatívy.

Vaše náklady

• cesta do Rakúska
• vreckové do prvej výplaty, ktorá je mesačná

BEZ POPLATKU AGENTÚRE

Tagy: práca bez jazyka, práca s ubytovaním, práca bez poplatku, práca bez poplatkov, práca pre mužov, mäsiar, mäsiari, vykosťovač, vykosťovači, pre mužov, bez jazyka, s ubytovaním, ihneď, práca bez jazyka a poplatkov, aktuálna, práca v Rakúsku