Šič/šička v Anglicku a Nemecku . Bez znalosti anglického jazyka, Nemecký jazyk nutný ! Bez poplatku agentúre.

Anglicko
  • Zverejnené: 21. marca 2019
  • Uzavretie ponuky: 21. apríla 2021

Universal Consulting aktuálne obsadzuje pozície do Anglicka a Nemecka.
Zamestnávateľ ponúka veľa možností a príležitostí na kariérny postup pre každého, kto má záujem.
Hľadá kvalifikovaných šičov/krajčírov, avšak poskytuje príležitosť i kandidátom s praxou a skúsenosťami bez výučného listu.
Hlavným kritériom pre kariérny postup je precízna a usilovná práca.

Náplň práce:

  • šitie čalúneného materiálu
  • všitie potrubia do vankúšov a všívanie zipsov

Výhody pre Vás

  •  spokojní zamestnanci
  • rýchly kariérny rast
  • garantovaný pracovný čas
  • možnosť zvýšenia mzdy na základe pracovných výsledkov
  • asistencia s plánovaním cesty
  • pomoc pri jednaní s úradmi, registrácia na úradoch
  • dlhodobý kontrakt
  • práca na hlavný pracovný pomer

Vaša mzda

  • Mzda od 8,50 GBP – 9,91 GBP brutto za hodinu. ( Anglicko )
  • Mzda 10,13 € brutto za hodinu + dochádzkový bonus ( Nemecko )

Náš klient je jednou z najlepších 5 priemyselných agentúr pre nábor pracovníkov v Spojenom kráľovstve. Dodáva dočasných a stálych zamestnancov do štyroch kľúčových odvetví vrátane logistiky, výroby a odpadového hospodárstva.

Požiadavky

Jazykové požiadavky

  • Znalosť anglického jazyka výhodou nie však podmienkou.
  • Nemecký jazyk – A2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • skúsenosť s šitím čalúneného materiálu
  • výučný list, nie je nutnosťou
  • znalosť Anglického jazyka na začiatočníckej
    úrovni
  • zručnosť a dobrá fyzická kondícia
  • zdravotná spôsobilosť na vykonávanie práce

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu prosím pošlite Váš životopis na mail: kontakt@universalconsulting.sk

Tagy: práca bez znalosti jazyka, šič, šička, krajčír,  krajčírka, Anglicko, dlhodobá práca, práca bez jazyka, práca v Anglicku, práca vo Veľkej Británie, práca pre ženy, práca pre mužov, práca pre páry