Skladník – Holandsko. Ubytovanie a strava počas karantény zabezpečená ZDARMA! Bonus od zamestnávateľa vo výške 200€.

Holandsko
  • Zverejnené: 10. novembra 2020
  • Uzavretie ponuky: 1. marca 2030
 Pre našich overených klientov v Holandsku hľadáme do rôznych skladov ľudí so znalosťou angličtiny na úrovni B1 – B2.

Obsadzujeme ľudí na rôzne pracovné pozície: skladník, balič, operátor, vodič vysokozdvižného vozíka dokladač tovaru. Môže sa jednať aj o kumulované pozície. Po odpracovaní 4 týždňov (bez absencie) dostanete 200 € bonus od zamestnávateľa (sklady Ceva a Syncreon) – platné do konca roka 2020.

Vieme umiestniť mužov, ženy, páry, dvojice. Nie je potrebné mať prax. Všetko sa naučíte.

Nástupy

  • priebežne
  • po príchode do Holandska absolvujete 10 dňovú karanténu, ktorú zabezpečuje ZDARMA zamestnávateľ

Druh pracovného pomeru

  • plný úväzok

Náplň práce

  • príprava tovaru podľa objednávok
  • picking (vyzdvihnutie tovaru)
  • packing (balenie tovaru, kontrola objednávok)
  • etiketovanie
  • práca s ručným skenerom
  • práca s EPT (elektrický paletový vozík) – pre tích, ktorí majú skúsenosti

Lokalita

  • rôzne sklady (Tilburg, Venray, Eindhoven, Born, Herleen, Roosendaal )

Mzda

  • počas dennej zmeny  od 10,38  €/brutto + 8,33 % holiday money (cca 13.ty plat)
  • príplatky (nočné, víkendy, sviatky, nadčasy, …)
  • mzda sa neodvíja od veku kandidáta (sklad Syncreon)
  • vyplácaná týždenne
  • v čistom vychádza mzda po odrátaní ubytovania, odvodov a poistení cca 1200€, záleží od toho, koľko máte odrobených hodín, či robíte nočné zmeny, nadčasy, …

Zamestnanecké výhody, benefity

  • stabilná, dlhodobá práca
  • práca pre mužov, ženy, dvojice aj páry
  • nízke vstupné náklady
  • holandská pracovná zmluva
  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
  • starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku

Požiadavky na zamestnanca

  • anglický jazyk – mierne pokročilý (B1)
  • predchádzajúca prax vo výrobe alebo s prácou v sklade výhodou, NIE VŠAK PODMIENKOU
  • zodpovednosť, flexibilita
  • čistý register trestov
  • vodičský preukaz výhodou, NIE VŠAK PODMIENKOU

NÁKLADY

  • zabezpečené zamestnávateľom, hradí si zamestnanec, cena max 122 € Brutto týždenne (neplatíte vopred, strhnuté zo mzdy)
  • rôzne typy ubytovania: rodinne domy, hotel (2 lôžkové izby), spoločná kuchyňa, kúpelňa, obývačka

Doprava do práce

  • transport do práce do 10 km – bicykel,  viac ako 10 km – služobné automobily

Strava

  • vlastná

Poistenie

  •  podľa platnej holandskej legislatívy – 27,38€ týždenne

  • cesta do Holandska – dopravu si môžete zabezpečiť samostatne (napr. vlastným autom, lietadlom, autobusom) alebo Vám vieme pomôcť naplánovať dopravu s dopravcom, ktorý Vás privezie priamo na ubytovanie – cena je štandardne 120-150€
  • vreckové na prvé 2-3 týždne – do prvej výplaty
  • poradenské služby a pokrytie administratívnych nákladov je v hodnote 150 €  99 €

Ako sa môžete uchádzať o prácu?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis v anglickom jazyku na email kontakt@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „SKLADNÍK HOLANDSKO“
  • do textu uveďte svoje aktuálne telefónne číslo, na ktorom Vás môžeme kontaktovať
  • budeme Vám volať, podáme Vám podrobné info a dohodneme všetky podrobnosti

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – Universal Consulting (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

Navštívte nás v jednej z našich pobočiek v Trenčíne alebo Dunajskej Strede.
pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda