Práca v Nemecku, so základnou NJ! Jednoduchá práca v rôznych skladoch, výrobe, bez nutnej praxe. Mzda od 10,15 €/h (plus príplatky). Nástupy priebežne.

Nemecko
  • Zverejnené: 16. februára 2021
  • Uzavretie ponuky: 28. februára 2050

Pre nášho klienta v Nemecku hľadáme mužov, ženy, páry do 50 rokov, so základnou znalosťou nemeckého jazyka. Jedná sa o dlhodobú prácu v rôznych skladoch, výrobe, triediacej linke, … v niekoľkých lokalitách v Nemecku.

Covid info

  • pri vstupe do Nemecka sa musíte preukázať negatívnym PCR Covid testom, nie starším ako 48 hodín
  • nemusíte absolvovať karanténu, začínate rovno pracovať
  • podrobné info Vám poskytne počas telefonického rozhovoru kolegyňa, keďže situácia sa neustále mení

Lokalita

  • Mníchov a okolie
  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom

Nástupy

  • priebežne po dohode

Druh pracovného pomeru

  • plný úväzok

Náplň práce

  • ako zamestnanec skladu budete balit, vychystávať, etiketovať, kontrolovať rôzne druhy tovaru (napr. sklad s oblečením, knihami, …)
  • ako zamestnanec vo výrobe budete pracovať na linke
  • ako pracovník triediacej linky budete triediť fľaše, prepravky z nápojov

Vaša mzda

  • od 10,15€ brutto/hod + príplatky za nočné, víkendy a sviatky vo výške 25-100%
  • mzda závisí od zaradenia do daňovej triedy, ale aj od toho na ktorom pracovnom mieste budete umiestnení
  • v čistom je po odrátaní ubytovania, odvodov a poistení mzda cca od 1100 €/mesiac
  • je vyplácaná mesačne
  • zálohy možné

Pracovné hodiny

  • pracuje sa na  1 – 3 zmeny + 1 sobota v mesiaci = všetko zohľadnené vo Vašej mzde – záleží od pozície, kde budete umiestnení
  • nadčasy možné
  • 8 hodinové zmeny
  • cca 40-50 hod/týždeň

Výhody pre Vás

  • stabilná práca
  • práca pre mužov aj ženy
  • nemecká pracovná zmluva
  • ubytovania zabezpečené zamestnávateľom 350 – 400,-€ mesačne (strhnuté zo mzdy)
  • starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Nemecku
  • garantované pracovné hodiny
  • práca v príjemnom prostredí (teplý, suchý sklad)

POŽIADAVKY

Jazykové požiadavky

  • nemecký jazyk – základná znalosť (A1)

Iné požiadavky

  • práca na dlhodobo
  • predchádzajúca prax s prácou v sklade – výhodou, nie však podmienkou
  • zodpovednosť, flexibilita, precíznosť
  • vodičský preukaz a vlastné auto sú výhoda

NÁKLADY

Ubytovanie

  • zabezpečené zamestnávateľom
  • cena ubytovania 350 – 400,-€ mesačne, neuhrádza sa vopred žiaden depozit
  • 2 -lôžkové izby

Cesta do práce

  • záleží od pozície a lokality, kde budete pracovať
  • vlastným autom, alebo mestskou dopravou

Strava

  • vlastná

Poistenie

  • budete poistený podľa platnej nemeckej legislatívy

Vaše náklady

  • cesta do Nemecka
  • vreckové do prvej mzdy, ktorá je cca po mesiaci
  • poradenské služby a pokrytie administratívnych nákladov je v hodnote 150,- €

AKO SA MÔŽETE UCHÁDZAŤ O PRÁCU?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email job@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „PRACOVNÍK VO VÝROBE/SKLADE NEMECKO“
  • do textu uveďte svoje aktuálne telefónne číslo, na ktorom Vás môžeme kontaktovať
  • budeme Vám volať, podáme Vám podrobné info a dohodneme všetky podrobnosti
  • v prípade otázok nám volajte na tel. číslo 00421 903 250 669

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku –Universal Consulting pracovné ponuky (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669 – momentálne pracujeme home office
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda – momentálne pracujeme home office