Skladníci/čky Nemecko! Práca v sklade so značkovým oblečením. Mzda od 10,15 €/h (plus príplatky). Nástupy asap.

Nemecko
  • Zverejnené: 29. septembra 2020
  • Uzavretie ponuky: 29. septembra 2025

Pre nášho klienta v Nemecku hľadáme ľudí so základnou znalosťou nemeckého jazyka do skladu so značkovým oblečením.

Jedná sa o dlhodobú prácu. Vieme umiestniť len mužov, ideálne do 50 rokov).

Lokalita

  • Mníchov
  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom (do práce sa dá dochádzať mestskou dopravou)

Nástupy

  • každý týždeň – po príchode do Nemecka Vám zamestnávateľ zadarmo spraví Covid test

Druh pracovného pomeru

  • plný úväzok

Náplň práce

  • ako zamestnanec skladu budete balit, vychystávať značkové oblečenie, etiketovať, kontrolovať
  • jedná sa o klasické práce v sklade

Vaša mzda

  • 10,15€ brutto/hod + príplatky za nočné, víkendy a sviatky vo výške 25-100%
  • v čistom je mzda cca od 1200 €netto/mesiac  po odrátaní ubytovania, poistení, odvodov
  • je vyplácaná mesačne

Pracovné hodiny

  • pracuje sa na  3 zmeny + 1 sobota v mesiaci = všetko zohľadnené vo Vašej mzde
  • nadčasy možné
  • 8 hodinové zmeny
  • cca 40 hod/týždeň

Výhody pre Vás

  • stabilná práca
  • práca pre mužov alebo ženy
  • nemecká pracovná zmluva
  • ubytovania zabezpečené zamestnávateľom  350,-€ mesačne (strhnuté zo mzdy)
  • starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Nemecku
  • garantované pracovné hodiny
  • práca v príjemnom prostredí (teplý, suchý sklad)

POŽIADAVKY

Jazykové požiadavky

  • nemecký jazyk – základná znalosť (A1)

Iné požiadavky

  • práca na dlhodobo
  • predchádzajúca prax s prácou v sklade – výhodou, nie však podmienkou
  • zodpovednosť, flexibilita, precíznosť

NÁKLADY

  • ubytovanie – do práce sa dochádza mestskou dopravou, cca 10minut  autobusom
  • cena ubytovania 350,-€ mesačne, neuhrádza sa vopred žiaden depozit
  • 2 -lôžkové izby

Strava

  • vlastná,

Poistenie

  • budete poistený podľa platnej nemeckej legislatívy

Vaše náklady

  • cesta do Nemecka
  • vreckové do prvej mzdy
  • poradenské služby a pokrytie administratívnych nákladov je v hodnote 150,- €

AKO SA MÔŽETE UCHÁDZAŤ O PRÁCU?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email job@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „SKLADNÍK S OBLEČENÍM NEMECKO“
  • do textu uveďte svoje aktuálne telefónne číslo, na ktorom Vás môžeme kontaktovať
  • budeme Vám volať, podáme Vám podrobné info a dohodneme všetky podrobnosti

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – Universal Consulting (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

Navštívte nás v jednej z našich pobočiek v Trenčíne alebo Dunajskej Strede.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda