Skladníci Holandsko – Albert Heijn. BEZ POPLATKU AGENTÚRE.

Pracujte ako skladník/skladníčka, balič/balička pre zamestnávateľa, ktorému záleží na Vašej spokojnosti!

Práca v sklade Albert Heijn online – sklady s potravinami, pochutinami, nápojmi, ovocím, zeleninou.
Práca je vhodná pre mužov, pre ženy i pre páry, i bez praxe. Nástup je po dohode ihneď.

Lokalita: Rotterdam alebo De Meern (pri Utrechte)

Náplň práce

  • filling – vykladanie tovaru na určené police
  • picking – práca s ručným scenerom, do elektrického/manuálneho vozíka sa vyskladňuje tovar podľa objednávky od zákazníka.
  • +ďalšie úlohy podľa požiadaviek zamestnávateľa.

Pracuje sa na 3 oddeleniach: teplá časť skladu (okolo 20 stupňov) a chladnejšia časť (kde sú uskladnené potraviny, ktoré musia byť v chlade, okolo 0-2 stupňov), skúsení kandidáti, ktorí už pracujú pre zamestnávateľa dlhodobo môžu pracovať aj v “mrazivej časti” skladu, kde sú aj príplatky za prácu v chlade.

Pracuje sa na dve zmeny – ranná, poobedná, príležitostne nočná, podľa potreby zamestnávateľa.

VŠIMLI STE SI NAŠU ODMENU ZA ODPORUČENIE KAMARÁTA?

VIAC INFO TU:

Výhody pre Vás

  • bezplatný tréning poskytnutý zamestnávateľom
  • vynikajúca starostlivosť zo strany zamestnávateľa
  • nárast mzdy po 3 mesiacoch
  • možnosť kariérneho postupu
  • pomoc pri vybavení všetkých záležitostí pred odchodom, prac. ponuka bez poplatku agentúre

Vaša mzda

1156 – 1348 brutto mesačne/ podľa holandskej legislatívy – podľa veku + príplatky od 35 – 100%
18r – 5,36€hod po 13 týždňoch 6,33€/hod
19r – 6,27€hod po 13 týždňoch 7,03€/hod
20r – 7,29€/hod po 13 týždňoch 8,19€/hod
21r – 8,49€/hod po 13 týždňoch 9,47€/hod
22r+ 11,49€/hod po 13 týždňoch 12,31€/hod

Jedna z najprestížnejších holandských personálnych agentúr hľadá šikovných skladníkov pre najväčšiu sieť holandských supermarketov.

Požiadavky

Jazykové požiadavky

– znalosť anglického jazyka na mierne pokročilej úrovni – komunikatívne

Iné požiadavky

  • zodpovednosť
  • záujem o dlhodobú spoluprácu – min. 6 mesiacov,
  • záujem zostať v Holandsku aj počas vianočných sviatkov
  • dobrá fyzická kondícia – kandidát nemôže mať problém pracovať v tempe
  • výška min. 1,60m

Náklady

Jedná sa o prácu s ubytovaním, je zabezpečené zamestnávateľom.

Ubytovanie v rodinných domoch, bytoch – pekné dvojlôžkové izby s kompletným vybavením, spoločná kuchyňa, kúpeľňa, obývačka.

Týždenné nájomné (brutto) podľa veku:
18 rokov: 53€
19 rokov: 65€
20 rokov: 78€
21 rokov: 83€
22 rokov a viac: 88€

V závislosti od veku a počtu hodín kandidáta môže byť týždenné nájomné nižšie – cca 50€ (bližšie vysvetlíme telefonicky).

Strava

Vlastná

Podľa platnej holandskej legislatívy. Zamestnanec si platí zdrav. poistenie 20,01€ týždenne.

  • cesta do Holandska – cestu si môžete naplánovať samostatne (vlastné auto alebo dopravca) alebo ponúkame pomoc pri naplánovaní dopravy. Cesta s dopravcom cca 100-120 €
  • vreckové na prvé  2-3 týždne
  • BEZ POPLATKU AGENTÚRE