Skladníci s anglickým jazykom – Holandsko. Výborné platové podmienky.

Holandsko
  • Holandsko
  • Zverejnené: 14. augusta 2017
  • Uzavretie ponuky: 12. septembra 2037

Hľadáme šikovných operátorov/skladníkov  do prestížnych skladov v Holandsku.

Práca je vhodná pre mužov, pre ženy i pre páry. Nástup je po dohode ihneď. O prácu sa môžete uchádzať i bez praxe.

Vašou náplňou práce môže byť:

  • balenie, kontrola kvality, vyskladňovanie, kontrola skladových zásob, etiketovanie, práca pri páse, práca s EPT (elektrickým paletovým vozíkom), rôzne sklady.

Práca je väčšinou vykonávaná v stoji.

Zvyčajne sa pracuje na 2 zmeny (pri veľkom množstve objednávok možnosť práce na 3 zmeny).

Podľa úrovne Vašej angličtiny a aktuálnych voľných miest ponúkame voľne miesta v rôznych skladoch:

  1. Venray – sklad so špičkovou elektronikou
  2. Roosendaal – textilný sklad

Zamestnávateľ vie umiestniť mužov, ženy aj páry (páry majú spoločné bývanie, zvyčajne však nepracujú spolu na jednom oddelení).

Výhody pre Vás

  • stabilná práca
  • práca pre mužov, ženy aj páry
  • nízke vstupné náklady
  • doprava aj ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
  • nástup možný ihneď
  • dostatok pracovných hodín

Vaša mzda

Vek Bruto mzda/hodina
od 21 € 9,91 (Roosendaal)             10,16€/hod (Venray)
20 € 9,39
19 € 8,63
18 € 7,87

Mzda je vyplácaná každé 4 týždne, zamestnávateľ však ponúka možnosť týždenných záloh –  5€ za každú odpracovanú hodinu (čiže ak odpracujete za týždeň 40 hodín= 40*5= 200€) zvyšná časť mzdy je vyplatená na konci 4- týždňového obdobia.

Stabilná holandská personálne agentúra ktorá pôsobí na trhu od roku 2000. Zaoberá sa najmä vyhľadávaním zamestnancov do oblastí výroby a logistiky.

Požiadavky

Jazykové požiadavky

  • komunikatívna znalosť anglického jazyka

Iné požiadavky

  • predchádzajúca prax vo výrobe alebo s prácou v sklade výhodou
  • zodpovednosť, flexibilita
  • čistý register trestov

Ubytovanie

  • Jedná sa o prácu s ubytovaním.
  • Zabezpečené zamestnávateľom, hradí si zamestnanec – maximálne 94€ týždenne (neplatíte vopred, strhnuté zo mzdy).
  • Rôzne typy ubytovania: bungalovy, rodinne domy, hotel (2-3 lôžkové izby), spoločná kuchyňa, kúpelňa, obývačka.
  • Transport do prace do 10 km – bicykel,
  •  Dopravu do práce môže zabezpečiť zamestnávateľ – šoféri, firemné autá – poplatok 2€ denne.

Strava

Vlastná.

Zdravotné poistenie podľa platnej holandskej legislatívy – 25,29€ týždenne.

  • Cesta do Holandska – dopravu si môžete zabezpečiť samostatne (vlastným autom alebo svojim dopravcom) alebo Vám vieme pomôcť naplánovať dopravu s dopravcom, ktorý Vás privezie priamo na ubytovanie. Cena je štandardne 100-120€
  • Vreckové na prvé 2-3 týždne
  • Pokiaľ máte záujem o hladký a bezpečný priebeh vycestovania do zahraničia, zabezpečíme Vám komplexný servis v hodnote 150.- Eur. Pre kandidátov, ktorí majú finančné problémy ponúkame možnosť rozdelenia poplatku.

Tagy: práca pre páry s ubytovaním