Skladník do Albert Hein -od 13,39 €/h – 36,80 €/h . Stačí angličtina na úrovni B1! Ubytovanie zabezpečené

Holandsko
  • Zverejnené: 3. septembra 2021
  • Uzavretie ponuky: 3. septembra 2050

Ako skladník budete pracovať s hlasom aktivovaným systémom (voice pick system). Preto potrebujete ovládať anglický jazyk. Príležitosť majú aj vodiči vysokozdvižných vozíkov.

Práca prebieha na dvoch oddeleniach (studenom a teplom), kde sa nachádzajú čerstvé a trvanlivé výrobky.

Teplota v chladiacom oddelení sa pohybuje okolo 4-5 stupňov Celzia. Ponúkame pracovnú obuv, ale prineste si so sebou teplé oblečenie (fleece, svetre alebo bundu).

Na túto pozíciu potrebujete mať minimálne 165 cm.

Niektoré balíky vážia okolo 25 KG (zemiaky, cibuľa, banány…), preto musíte byť fyzicky fit.

Lokalita

  • Zaandam
  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom

Nástupy

  • každý týždeň – po dohode

Druh pracovného pomeru

  • dlhodobá práca na holandskú prac. zmluvu

Pracovné hodiny

  • pracuje sa na 3 zmeny
  • pondelok až piatok
  • možnosť pracovať aj v sobotu
  • nadčasy možné

Náplň práce

  • vychystávanie objednávok
  • zbieranie objednávok pomocou hlasového skenera
  • označovanie objednávok a príprava na expedíciu

Mzda

Na tejto pozícii je mzda podľa veku:
– nad 23 rokov – 13,39 €/h
– 22 rokov – 11,69 €/h
– 21 rokov – 11,22 €/h
– 20 rokov – 8,98 €/h
– 18, 19 rokov – 7,83 €/h

Zarobiť teda môžete od 13,39 €/h až do 36,80 €/h vrátane príplatkov.

Výhody pre vás

– výborné mzdové podmienky (týždenná mzda)
– dlhodobú prácu
– pekné ubytovanie
– transport z/do práce zdarma
– holandská pracovná zmluva
– 24 dní platenej dovolenky
– asistencia s celkovou relokáciou do krajiny

Albert Heijn je najväčší reťazec supermarketov v Holandsku. Orientuje sa na širokú ponuku sortimentu.

POŽIADAVKY

  • anglický jazyk – mierne pokročilý (B1)
  • bezúhonnosť
  • vek minimálne 18 rokov
  • šofér s vlastným autom – výhoda
  • fyzicky fit
  • nemáte problémy s prácou v chlade – pracovná obuv zabezpečená
  • prax výhodou
  • schopnosť pracovať samostatne

NÁKLADY

  • jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom, hradené sčasti zamestnancom
  • 2 lôžkové izby v zdieľaných domoch/apartmánoch
  • 70€/týždeň – neplatíte vopred, ale bude Vám strhnuté zo mzdy
  • doprava do práce – zabezpečená zamestnávateľom

Strava

  • vlastná

Poistenie

  • 25,85€ podľa platnej holandskej legislatívy

  • cesta do Holandska – vlastnou dopravou, alebo vieme Vám pomôcť vybaviť dopravcu, ktorého cena je cca 150€ a platí sa pri nástupe do auta
  • vreckové na jedlo do prvej výplaty  – záleží na Vás koľko miniete na stravu, …
  • poradenské služby a pokrytie administratívnych nákladov je v hodnote 99,- €

AKO SA MÔŽETE UCHÁDZAŤ O PRÁCU?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email cv@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „Sligro Holandsko“
  • zavoláme Vám obratom, preberieme si podrobné info o pracovnej ponuke a dohodneme sa na nástupe

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – https://www.facebook.com/universalconsulting(dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda