Skladník pre XPO (Zalando, Nike, Philips, Hornbach). Bez znalosti AJ. Ubytovanie a doprava zabezpečená!

Holandsko
  • Zverejnené: 3. septembra 2021
  • Uzavretie ponuky: 3. septembra 2050

Ako zamestnanec skladu XPO môžete v rámci logistického procesu pracovať pre rôznych zákazníkov ( Nike, Zalando, Phillips, Fox, Hornbach, Zalando, Getinge, Dakine,…) a oddelenia počínajúc vykladaním kontajnerov, naťahovaním paliet, rozbaľovaním a triedením prichádzajúceho tovaru a jeho umiestnením na správne miesto v sklade, vyberaním tovaru zo skladu podľa vašich objednávok a pripraviť ich na odoslanie.

Aktuálne vieme obsadiť aj kandidátov bez znalosti anglického jazyka. Práca je vhodná pre mužov, ženy, páry.

Pracujete v teplom čistom prostredí. Pracuje sa v stoji. Niektoré úlohy vyžadujú prácu s počítačom, avšak nevyžaduje sa žiadna špeciálna znalosť.

Na začiatku začnete s jednoduchými prácami a v závislosti od svojich skúseností a výkonu môžete postúpiť na náročnejšiu prácu. Príležitosť majú aj šoféri na VZV.
Máte možnosť si kurz spraviť aj na pracovisku.

Pracovná doba sa líši podľa oddelenia a líši sa aj počas hlavnej alebo mimo sezóny.
Pracuje sa hlavne na dve smeny alebo viac zmenné časy od pondelka do piatku a príležitostne cez víkendy cez sezónu.

Lokalita

  • Eidhooven, Holandsko
  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom

Nástupy

  • každý týždeň – po dohode

Druh pracovného pomeru

  • dlhodobá práca na holandskú prac. zmluvu

Pracovné hodiny

  • pracuje sa na 2 zmeny
  • pondelok až piatok
  • soboty, nadčasy možné
  • počet odpracovaných hodín 37,5h/týždenne

Náplň práce

  • vychystávanie objednávok, vykladanie kontajnerov
  • naťahovanie paliet
  • rozbaľovanie objednávok a ich triedenie
  • označovanie objednávok a príprava na expedíciu

Mzda

  • k základnej mzde 10,61 €/h – 15,19€/h + príplatky 25-100% za zmeny, nadčasy, víkendy
  • 8,33 % holiday money

Výhody pre vás:

  • stabilná spoločnosť ponúka dlhodobú prácu a možnosť rastu
  • holandská pracovná zmluva
  • kompletná asistencia s vycestovaním do Holandska z našej strany aj zo strany zamestnávateľa
  • k základnej mzde 10,61 €/ príplatky 25-100% za zmeny, nadčasy, vikendy
  • Dlhodobá práca
  • Zabezpečené pekné ubytovanie
  • Sociálne a zdravotné poistenie zabezpečené
  • Transport z/do práce zabezpečený zdarma

XPO Logistics je jednou z najväčších prepravných a logistických spoločností na svete s poslaním pomáhať našim zákazníkom pracovať čo najefektívnejším spôsobom. Spoločnosť poskytuje špičkové riešenia dodávateľského reťazca viac ako 50 000 spoločnostiam vrátane mnohých najúspešnejších svetových značiek.

POŽIADAVKY

  • nemusíte mať znalosť cudzieho jazyka
  • bezúhonnosť
  • vek minimálne 18 rokov
  • šofér s vlastným autom – výhoda
  • fyzicky fit
  • prax výhodou
  • schopnosť pracovať samostatne

NÁKLADY

  • jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom, hradené sčasti zamestnancom
  • 2 lôžkové izby v zdieľaných domoch/apartmánoch
  • 70€/týždeň – neplatíte vopred, ale bude Vám strhnuté zo mzdy
  • doprava do práce – autom, bicykle

Strava

  • vlastná

Poistenie

  • podľa platnej holandskej legislatívy

  • cesta do Holandska – vlastnou dopravou, alebo vieme Vám pomôcť vybaviť dopravcu, ktorého cena je cca 150€ a platí sa pri nástupe do auta
  • vreckové na jedlo do prvej výplaty  – záleží na Vás koľko miniete na stravu, …
  • poradenské služby a pokrytie administratívnych nákladov je v hodnote 99,- €

AKO SA MÔŽETE UCHÁDZAŤ O PRÁCU?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email info@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „XPO HOLANDSKO“
  • zavoláme Vám obratom, preberieme si podrobné info o pracovnej ponuke a dohodneme sa na nástupe

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – https://www.facebook.com/universalconsulting(dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda