Skladník v Holandsku. Obľúbený zamestnávateľ CEVA. Výborné platové podmienky. Ženy, Muži, Páry. Príspevok na prepravu do Holandska od zamestnávateľa.

Holandsko
  • Zverejnené: 6. septembra 2019
  • Uzavretie ponuky: 6. septembra 2020
Popis práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Doplňte tím zamestnancov pracujúcich pre obľúbeného holandského zamestnávateľa.

balenie, kontrola kvality, vyskladňovanie, kontrola skladových zásob, etiketovanie, práca pri páse, práca s EPT (elektrickým paletovým vozíkom), rôzne sklady.

Zamestnávateľ poskytuje 75€ na prepravu do Holandska ( Pokiaľ zotrváte u zamestnávateľa viac ako 5 týždňov budú Vám preplatené náklady na vycestovanie až 75€. )

Zamestnávateľ sa rozhodol pripojiť video prezentáciu aby ste sa presvedčili aká atmosféra panuje v spoločnosti CEVA:

Lokalita:

  • rôzne sklady (Tilburg, Venray, Eindhoven, Born, Herleen, Roosendaal, Aalsmeer)

Nástupy:

  • po dohode možné ihneď

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Mzda sa odvíja od veku kandidáta. 18-19 rokov: od 8.33-10.49 €/brutto na hod., 20 rokov : 9.94 -10.49 €/brutto na hod, 21 rokov a viac: 10.49 – 10,75 €/brutto na hod. + 8% dovolenkové peniaze

Zamestnanecké výhody, benefity

– stabilná práca
– podpora zo strany zamestnávateľa
– skvelé referencie od Našich uchádzačov
– práca pre mužov, ženy aj páry
– nízke vstupné náklady
– doprava aj ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
– nástup možný ihneď

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– predchádzajúca prax vo výrobe alebo s prácou v –
sklade výhodou
– zodpovednosť, flexibilita
– čistý register trestov

  • Zabezpečené zamestnávateľom, hradí si zamestnanec -99 € týždenne (neplatíte vopred, strhnuté zo mzdy).
  • Rôzne typy ubytovania: bungalovy, rodinne domy, hotel (2-3 lôžkové izby), spoločná kuchyňa, kúpelňa, obývačka.
  • Transport do prace do 10 km – bicykel.
  • Dopravu do práce môže zabezpečiť zamestnávateľ – šoféri, firemné autá.

Strava

Vlastná.

Zdravotné poistenie podľa platnej holandskej legislatívy – 27,38€ týždenne.

VAŠE NÁKLADY

  • Cesta do Holandska – dopravu si môžete zabezpečiť samostatne (vlastným autom alebo svojim dopravcom) alebo Vám vieme pomôcť naplánovať dopravu s dopravcom, ktorý Vás privezie priamo na ubytovanie. Cena je štandardne 100-120€
  • Vreckové na prvé 2-3 týždne
  • Pokiaľ máte záujem o hladký a bezpečný priebeh vycestovania do zahraničia, zabezpečíme Vám komplexný servis v hodnote 150.- Eur. Pre kandidátov, ktorí majú finančné problémy ponúkame možnosť rozdelenia poplatku.