Špecialisti z oblasti medicíny so znalosťou so znalosťou NJ a zdravotníckym vzdelaním/kurzom. Nemecko – rôzne lokality.

Nemecko
  • Nemecko
  • Zverejnené: 1. februára 2020
  • Uzavretie ponuky: 1. januára 1970

Pre nášho klienta v Nemecku hľadáme špecalistov z oblasti medicíny – zdravotné sestry, lekárskych asistentov, opatrovateľov, rontgenológov, anesteziológov, …

Primárnym zameraním je starostlivosť o pacientov v nemocniciach, sukromných sanatóriách, klinikách…

Náplň práce

  • záleží od obsadzovanej pozície, napr.
    • starostlivosť o pacientov
    • podávanie liekov
    • pomoc na základe fyzických potrieb pacientov
    • vykonávanie terapeutických, ošetrovateľských úkonov
    • operácie
    • asistencia lekárom, …

Nástupy

  • ASAP, podľa dohody

Lokalita

  • rôzne lokality v Nemecku

Klient

Naším klientom je renomovaná nemecká personálna spoločnosť s dlhoročným pôsobením, ktorá obsadzuje kvalifikované aj nekvalifikované pozície

Výhody pre Vás

  • práca na nemeckú pracovnú zmluvu
  • motivujúce finančné ohodnotenie v závislosti od Vašej kvalifikácie
  • mzda vyplácaná mesačne na účet
  • možnosť pracovať na plný úväzok na dlhodobo
  • pomoc zamestnávateľa v prípade záujmu o ubytovanie
  • možnosť školení a kariérneho rastu

Vaša mzda

  • priemerná mzda je cca od 2500,-€ mesačne/brutto – mzda je závislá od obsadzovanej pozície, od skúseností, kvalifikácie a úrovne znalosti cudzieho jazyka
  • príplatky za nočné zmeny sú samozrejmosťou

Požiadavky

Jazykové požiadavky

  • komunikatívna znalosť nemeckého jazyka (B2), znalosť „slovom aj písmom“
  • znalosť iných cudzích jazykov výhoda, nie však podmienka

Iné požiadavky

  • ukončené zdravotnícke vzdelanie (v prípade opatrovateľov aj opatrovateľský kurz) je podmienka
  • adekvátna prax v odbore
  • vodičský preukaz (pokiaľ by ste pracovali vo väčšom meste, nemusíte ho vlastniť)
  • záujem o dlhodobú spoluprácu
  • ochota pracovať na nočné zmeny a prácu nadčas – všetko zohľadnené vo vašej mzde

Náklady

  • jedná sa o prácu s ubytovaním poskytnuté zamestnávateľom prípadne je zamestnávateľ nápomocný pri hľadaní ubytovania

Poistenie

  • podľa platnej nemeckej legislatívy

Vaše náklady

  • vreckové do prvej výplaty
  • cesta na miesto výkonu práce z oblasti v Nemecku, kde sa momentálne nachádzate
  • poradenské služby a pokrytie administratívnych nákladov – BEZ POPLATKU!

Ako sa môžete uchádzať o prácu?

  • ak máte znalosť nemeckého jazyka na min. úrovni B1 a adekvátnu prax a vzdelanie v odbore, pošlite nám prosím ešte DNES OBRATOM svoj životopis v nemeckom jazyku na email job@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte pozíciu o ktorú sa uchádzate
  • do textu prosím uveďte svoje aktuálne telefónne číslo
  • my sa telefonicky ozveme a podáme Vám podrobné info.

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – Universal Consulting (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

Navštívte nás v jednej z našich pobočiek v Trenčíne alebo Dunajskej Strede.
pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda