Staň sa súčasťou tímu šikovných pracovníkov upratovacieho servisu v Nemecku, bez jazyka !

Nemecko
  • Zverejnené: 27. novembra 2018
  • Uzavretie ponuky: 31. decembra 2018

Hľadáme pracovníkov do tímu upratovacieho servisu v Nemecku.

Náš nemecký partner hľadá precíznych zamestnancov upratovacieho servisu, bez nutnosti znalosti cudzieho jazyka.

Práca je vhodná pre ženy, mužov i  páry.

Hlavná náplň práce:

+ Kompletná starostlivosť o hotelové izby : upratovanie, utieranie prachu, vysávanie….
+ Kontrola vybavenia izieb : mini bar, uteráky…
+ Hlásenie prípadných technických nedostatkov

Vaša mzda

10,30€ brutto/ hodina + príplatky a extra platené nadčasy

Ďalšie informácie o práci:

priemerný počet odpracovaných hodín za týždeň je 41,25+ nadčasy – podľa potreby zamestnávateľa
pracovná uniforma  je poskytovaná zamestnávateľom

Výhody pre Vás

+ dobrá mzda
+ zabezpečené ubytovanie
+ podpora zamestnávateľa aj nás počas Vášho pobytu
+ zálohy možné

Požiadavky

čistý register trestov

ochota pracovať v Nemecku

precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita

dodržiavanie požadovanej normy

Jazykové požiadavky

bez znalosti cudzieho jazyka

Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom, zvyčajne po dvoch na izbách.
Cena ubytovania max. 334e mesačne.

Strava

na vlastné náklady

Poistenie

hradené zamestnávateľom podľa platnej nemecke legislatívy

Vaše náklady na vycestovanie

cestovné do Nemecka
ubytovanie (na začiatku max. 334e/mes.)
vreckové do prvej výplaty

pokiaľ máte záujem o hladký a bezpečný priebeh vycestovania do zahraničia, zabezpečíme Vám komplexný servis v hodnote 70.- Eur.

Informácie o výberovom konaní

Máte vypracovaný životopis? V prípade záujmu nám ho pošlite na mail job@universalonsulting.sk.

Tagy: práca pre ženy, práca pre mužov, práca pre páry, práca v zahraničí bez znalosti cudzieho jazyka, práca v Nemecku