Hľadáme skladníkov/čky do skladu v Rakúsku. Dlhodobá/krátkodobá práca. Bez znalosti jazyka. Nástupy priebežne. Vieme umiestniť aj študentov na letnú brigádu.

Rakúsko
  • Zverejnené: 24. augusta 2019
  • Uzavretie ponuky: 1. januára 1970

Universal Consulting aktuálne obsadzuje pozície do Rakúska v lokalite Wells. Zamestnávateľ má  záujem zamestnať každého motivovaného pracovníka  i BEZ ZNALOSTI JAZYKA A SKÚSENOSTÍ a ponúknuť mu jednoduché manipulačné práce. Jedná sa aj o kumulované pozície na rakúsku prac. zmluvu. Dá sa ísť pracovať na dlhodobo, aj krátkodobo (napr. študenti cez leto). Zamestnávateľ vie zamestnať mužov, ženy, dvojice, páry, skupinky, však neberie.

AKTUALIZÁCIA! Ak ste nám zaslali svoj životopis, budeme všetkých uchádzačom POSTUPNE posielať informačný email. Ak Vám budú vyhovovať podmienky v emaili, prosím odpíšte naň a budeme Vám volať. Prosíme o strpenie, nakoľko nám prišlo veľmi veľa reakcií. Budeme odpovedať POSTUPNE. Ďakujeme za pochopenie.

Nástupy

priebežne, podľa požiadaviek zamestnávateľa

Lokalita

Wells – približne 30km za mestom Linz

Náplň práce

  • zabezpečovanie baliaceho procesu potravinárskych  výrobkov a drogérie
  • spolupracovanie pri balení a expedovaní tovarov.
  • triedenie výrobkov podľa rôznych parametrov (hmotnosti, rozmerov, farby, obsahu atď.).
  • označovanie tovaru výrobnými číslami, rôznymi etiketami a nálepkami.
  • skladanie a ukladanie rôznych obalových materiálov (krabice, debničky, siete, vrecia, palety atď.).
  • obsluhovanie a základná údržba baliacich prístrojov a liniek.
  • dodržiavanie pracovných postupov balenia tovaru.

Vaša mzda

  •  7 € brutto/h  (bez skúseností a jazyka) cca 1000 € netto/mesiac + nadčasy + príplatky za víkendy + paušálne náhrady za dopravu
  • cca 1000-1100 € v čistom/mesiac po odrátaní odvodov a poistenia
  • vyplácaná mesačne

Pracovné hodiny

  • 1-2-3 zmenná prevádzka, 8 hodinové pracovné zmeny
  • pracuje sa pondelok – piatok, niekedy aj v sobotu
  • cca 160hodin/mesiac

Zamestnanecké výhody a benefity

  • spoločnosť ponúka príležitosť každému pracovníkovi s tou správnou motiváciou
  • rodinné prídavky
  • možné zálohy
  • zdravotná starostlivosť poskytovaná štátom (lekár + zubár) zdarma
  • príspevok na dopravu poskytovaný štátom z/do práce
  • koordinátor na mieste vo Vašom rodnom jazyku
  • možnosť pre dlhodobú aj krátkodobú prácu

Náš klient je jedným z popredných dodávateľov vysoko kvalitných obalových riešení a logistických služieb.

Špecializuje sa na spracovanie značkových výrobkov v sektore sekundárnych obalov. Modernými baliacimi strojmi sa stará o všetky procesy balenia a dokončovania výrobkov v obchodnom balení. Tiež dodáva riešenia pre služby a koncepty pre logistické služby s vysokým podielom ľudskej práce. Má dlhoročné vzťahy s renomovanými výrobcami . Medzi zákazníkov nášho klienta patria spoločnosti z potravinárskeho a petrochemického sektora, kozmetika a zdravotníctvo, ako aj farmaceutické a priemyselné spoločnosti.

Požiadavky

  • muži, ženy páry, dvojice, zamestnávateľ neakceptuje skupinky
  • uchádzači s vlastným autom budú uprednostnený
  • zodpovednosť pri výkone práce
  • flexibilita, pracovné nasadenie
  • fyzická zdatnosť
  • dôslednosť
  • trestná bezúhonnosť

Náklady

Ubytovanie

  • zabezpečené zamestnávateľom, hradené zamestnancom
  • cena ubytovania je 230 €/mesiac – share house, ubytovabie je poskytované zamestnávateľom – hradené zamestnancom

Strava

  • vlastná

Poistenie

  • podľa platnej rakúskej legislatívy

Vaše náklady

  • financie do prvej mzdy
  • cesta do Rakúska
  • financie na ubytovanie vo výške 230 Eur
  • pokiaľ majú kandidáti záujem o naše poradenské služby cena za ich poskytnutie je 150.– €  – základné pokrytie administratívnych nákladov

V prípade záujmu nám pošlite prosím svoj životopis na email cv@universalconsulting.sk (do textu prosím uveďte, že sa zaujímate o prácu v sklade v Rakúsku + lokalitu kde sa momentálne nachádzate + tel. číslo na ktorom Vás môžeme zastihnúť. Budeme vám volať  v priebehu najbližších pracovných dní.

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – Universal Consulting (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

Navštívte nás v jednej z našich pobočiek v Trenčíne alebo Dunajskej Strede.
pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

tagy: práca v Rakúsku, práca pre mužov, práca pre ženy, práca pre páry, ihneď, aktuálna,  skladník, skladníčka, balič, balička, operátor, operátorka, operátori,