Ste v Holandsku, ovládate anglický jazyk – pracujte ako vodič retraku v Holandsku!

Holandsko
  • Zverejnené: 18. júla 2019
  • Uzavretie ponuky: 18. novembra 2022

Pre nášho klienta hľadáme vodičov retraku v lokalite Rotterdam, Alkmaar/Amsterdam

Náplň práce

  • Obsluhovanie retraku
  • Vykladanie a nakladanie paliet s tovarom
  • Vyskladňovanie a naskladňovanie tovaru
  • Zásobovanie a dopĺňanie tovaru

Vaša mzda

  • od €11,37 – €12,53 brutto/hodina + dochádzkový bonus

Zamestnanecké výhody a benefity

  • Dobré ubytovanie 95 Eur týždenne Vám strhávane  zo mzdy
  • Práca pre stabilného zamestnávateľa
  • Mzda na týždennej báze (vždy vyplatená včas!)
  • Maximálna podpora zamestnávateľa v krajine
  • Dlhodobá práca.
  • Práca v medzinárodnom kolektíve

Finančné benefity

  • Holiday money
  • Dochádzkovy bonus

Lokalita

  • Rotterdam, Alkmaar/Amsterdam

Našim klientom je stabilná holandská personálna agentúra, ktorá zamestnáva pracovníkov, tak na kvalifikované, ako i nekvalifikované pracovné pozície v celom Holandsku.

Požiadavky

  • držiteľ platnej licencie na obsluhu retraku
  • skúsenosť na s prácou na retraku
  • záujem pracovať v Holandsku minimálne 6 mesiacov
  • zodpovednosť pri výkone práce
  • flexibilita, pracovné nasadenie
  • schopnosť dohovoriť sa po anglicky
  • fyzická zdatnosť
  • dôslednosť
  • bezúhonnosť
  • VP skupina B

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)

Náklady

  • Jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom, hradené zamestnancom.
  • Cena ubytovania: 95Eur týždenne, strhnuté zo mzdy.

Strava

Vlastná

Poistenie

Podľa platnej Holandskej legislatívy.

Vaše náklady

  • vreckové do prvej mzdy
  • Pokiaľ majú kandidáti záujem o naše poradenské služby bežná cena za ich poskytnutie je 150.- €.   Aktuálne poskytujeme celý náš servis zdarma!

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite Váš životopis  s aktuálnym telefónnym číslom na e-mail: kontakt@universalconsulting.sk

Navštívte nás v jednej z našich pobočiek v Trenčíne alebo Dunajskej Strede.
pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 32 7440174
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

tagy: práca v Holandsku, práca s ubytovaním, ihneď, aktuálna,  práca s Anglickým jazykom, retrak,