Vodič retraku – Holandsko – s praxou a znalosťou anglického jazyka na úrovni B1. Nástupy priebežne.

Holandsko
  • Zverejnené: 22. júla 2020
  • Uzavretie ponuky: 1. januára 1970

Pre nášho klienta v Holandsku hľadáme vodičov retraku. Jedná sa o dlhodobú prácu v studených aj teplých skladoch.

Lokalita

  • Barendrecht a Tilburg

Nástupy

  • priebežne
  • po príchode do Holandska absolvujete Covid test (platí zamestnávateľ)
    • v prípade pozitívneho výsledku testu zamestnávateľ zabezpečuje 10 dňovú karanténu v jednolôžkových izbách spolu s jedlom (všetko zadarmo!)
    • v prípade negatívneho výsledku testu budete presunutí na trvalé ubytovanie na ktorom čakáte na potvrdenie dátumu nástupu

Druh pracovného pomeru

  • plný úväzok

Náplň práce

  • Obsluhovanie retraku
  • Vykladanie a nakladanie paliet s tovarom
  • Vyskladňovanie a naskladňovanie tovaru
  • Zásobovanie a dopĺňanie tovaru

Vaša mzda

  • 11,37 – 12,04 EUR/hod.+ 8,33 € holiday money +dochádzkový bonus + nadčasy + príplatky za sobotu a nedeľu
  • vyplácaná týždenne

Pracovné hodiny

  • pracuje sa na 2 zmeny , pondelok – piatok, niekedy aj v sobotu, zmeny môžu byť zmenené počas high season
  • možnosť nadčasov

Zamestnanecké výhody a benefity

  • Dobré ubytovanie 95 Eur týždenne Vám strhávane  zo mzdy
  • Práca pre stabilného zamestnávateľa
  • Mzda na týždennej báze (vždy vyplatená včas!)
  • Maximálna podpora zamestnávateľa v krajine
  • Dlhodobá práca.
  • Práca v medzinárodnom kolektíve
  • Možnosť pracovať nadčasy

Finančné benefity

  • Holiday money
  • Dochádzkovy bonus

Našim klientom je stabilná holandská personálna agentúra, ktorá zamestnáva pracovníkov, tak na kvalifikované, ako i nekvalifikované pracovné pozície v celom Holandsku.

Požiadavky

  • držiteľ platnej licencie na obsluhu retraku je výhodou
  • skúsenosť na s prácou na retraku
  • záujem pracovať v Holandsku minimálne 6 mesiacov
  • zodpovednosť pri výkone práce
  • flexibilita, pracovné nasadenie
  • fyzická zdatnosť
  • dôslednosť
  • bezúhonnosť
  • VP skupina B

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1) – schopnosť dohovoriť sa po anglicky

Náklady

  • jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom, hradené zamestnancom.
  • ubytovanie v share house
  • cena ubytovania: 95Eur týždenne, strhnuté zo mzdy.

Strava

  • vlastná

Poistenie

  • podľa platnej Holandskej legislatívy – 23,13€ týždenne

Vaše náklady

  • cesta do Holandska
  • vreckové do prvej mzdy
  • poradenské služby a pokrytie administratívnych nákladov je v hodnote 99.– €

Ako sa môžete uchádzať o prácu?

  • pošlite nám obratom ešte dnes svoj životopis v anglickom jazyku na email kontakt@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „VODIČ RETRAKU HOLANDSKO“
  • do textu prosím uveďte aktuálne tel. číslo na ktorom Vás môžeme zastihnúť
  • budeme vám volať  a podáme podrobné info

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – Universal Consulting (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

Navštívte nás v jednej z našich pobočiek v Trenčíne alebo Dunajskej Strede.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda