Vodiči C+E pre medzinárodnú alebo vnútroštátnu dopravu. TOP zamestnávatelia, mzda 2800 – 4000 Eur netto mesačne. (Holandsko)

Holandsko
  • Holandsko
  • Zverejnené: 22. júna 2018
  • Uzavretie ponuky: 22. februára 2020

Hľadáme vodičov nákladných áut pre klientov ako Schipol (letisko) Amsterdam, spoločnosti Nabuurs, Bakkersland, Albert Heijn, Cornellisen a pre iné, silné a stabilné spoločnosti v Holandsku. Môžete si vybrať, či chcete jazdiť medzinárodne (Nemecko, Benelux, niekedy Francúzsko), vnútroštátne, alebo pracovať na turnusy.

Nepracuje sa vo dvojiciach, ale len samostatne.

Základne jednotlivých klientov sú napr. v mestách: Amsterdam, Moerdijk, Ede, Terneuzen, The Hague , Rotterdam, Nieuwegein, Nijmegen, Tilburg, Oss a iné…

Prácu zabezpečíme každému, kto má prax minimálne 1 rok. (Niektorí klienti dokonca vedia zamestnať aj čerstvých absolventov VP C+E). V základoch sa musíte dohovoriť po anglicky, nemecky, alebo holandsky.

Vaša pracovná náplň:

  • Prepravovanie a dodávanie tovaru podľa vopred dohodnutých podmienok v rámci Holandska, alebo medzinárodne.
  • Koordinovanie a kontrolovanie nakládky tovaru s cieľom zabezpečiť optimálne rozmiestnenie tovaru a zabrániť tak preťaženiu jednotlivých náprav a/alebo celého vozidla.
  • Vykonávanie opatrení zameraných na ochranu tovaru a motorového vozidla pred odcudzením (počas prestávok na odpočinok).
  • nakladanie a vykladanie tovaru

 Vaša mzda

  • 2800 – 4000 Eur netto mesačne
  • mzda je vyplácaná týždenne
  • zavisí od klienta, Vašich skúseností, kvalifikácie (ADR)

Výhody pre Vás

  • možnosť pracovať pre veľké stabilné spoločnosti
  • atraktívne mzdy
  • niektorí klienti ponúkajú kurzy holandského jazyka
  • niektorí klienti ponúkajú možnosť robiť na turnusy
  • možnosť dlhodobej práce
  • maximálna podpora zamestnávateľa
  • zabezpečené ubytovanie
  • preplatená dovolenka
  • poistenie
  • školenia a tréningy
  • zvýšenie mzdy

Spoločnosť, ktorá je expertom na zamestnávanie vodičov kamiónov a pracovníkov logistiky. Personál zamestnáva u viac ako 42 transportných a logistických spoločností.

Požiadavky

  • Anglický jazyk – Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk – Začiatočník (A2)
  • flexibilita
  • VP C+E
  • ADR výhoda
  • ideálne: prax minimálne 1 rok (niektorí klienti vedia ponúknuť prácu aj bez praxe)
  • niektoré pozície vyžadujú vlastný automobil
  • Počet rokov praxe 1

Náklady

  • Jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom, hradené zamestnancom.

Strava

Vlastná

Poistenie

Podľa platnej holandskej legislatívy.

Vaše náklady

  • vreckové do prvej mzdy
  • BEZ POPLATKU AGENTÚRE

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite Váš životopis  s aktuálnym telefónnym číslom na e-mail: tn@universalconsulting.sk

Navštívte nás v jednej z našich pobočiek v Trenčíne alebo Dunajskej Strede.
pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 32 7440174
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

tagy: práca v Holandsku, práca bez poplatkov, práca pre mužov, práca s ubytovaním, ihneď, aktuálna, práca v zahraničí bez poplatkov, práca v Holandsku bez poplatkov, vodič, kamionista