Staňte sa letuškou s MECCTI

Meccti – Aviation Workforce Agency je globálnym lídrom v náborovaní a leasingu leteckého personálu – pilotov a letušiek, ktorý zabezpečujeme pre leteckých dopravcov. Exkluzívne s nami máte príležitosť získať lukratívnu prácu v prestížnych aerolíniách Stredného východu. 

 Meccti na Instagrame

Práca pre medzinárodnu spoločnosť Gulf Air - pošlite svoj životopis a začnite pracovať ako letuška.

Pošlite nám svoj životopis na slovakia@mecabincrew.com.

Viac info

Meccti je preferovanou personálno-poradenskou spoločnosťou, ktorá ponúka svoje služby 80 % leteckých dopravcov v lokalite Perzského zálivu (Saudská Arábia, Bahrajn, Katar, Kuvajt, Omán, Spojené arabské emiráty.).

Materská spoločnosť Meccti začala svoju činnosť v r. 1997. Lukratívnu prácu pre exkluzívne spoločnosti našlo viac ako 6,000 letušiek a 5,000 pilotov prešlo naším „Assesment centrom“. Na Slovensku pôsobíme od roku 2010.

Ako vyzerá výberové konanie s Meccti – Aviation Workforce Agency

Tipy, ako uspieť na výberovom konaní

Máte obavy z pohovoru?

Pripravíme vás naň! Ste modernou mladou ženou? Investujete svoj čas do toho, aby ste vyzerali pekne a upravene? Vzdelávate sa, učíte sa jazyky, a to všetko len pre to, aby ste v živote niečo dokázali? Zvýšte svoje šance!

Prípravné kurzy pre kandidátky na letušky

Nepremeškajte svoju príležitosť

V dnešnej dobe už nie je práca letušky len tajným a nesplniteľným snom. Naopak, čoraz viac mladých žien a dievčat naberá odvahu, prekonáva obavy z neznámeho a ide si za svojím cieľom. Vďaka nám už nemusíte ísť ani veľmi ďaleko!

Viac si prečítate tu

Náš ambasádorský tím

Dievčatá, ktorým sme pomohlidobyť svet!
Dnes
ako tvár Meccti motivujú a inšpirujú iných.

Pomôžu i Vám

Registrácia prebieha celoročne

Nábory letušiek prebiehajú počas celého roka. Ak chcete byť informovaná o najbližšom nábore, alebo máte záujem o viac informácií, napíšte nám na slovakia@mecabincrew.com K správe nezabudnite pripojiť životopis a aktuálnu fotografiu.