LETUŠKA, PRÁCA SNOV

Riaditeľka agentúry Lucia Henčelová o práci letušiek:

„Záujem dievčat je skutočne vysoký aj napriek tomu, že kritéria, ktoré majú aerolínie Stredného východu sú vyššie ako pre prácu v európskych leteckých spoločnostiach. Rozdielne sú však aj pracovné podmienky, ktoré sú veľmi lukratívne a zabezpečujú letuškám vysokú životnú úroveň.“ To potvrdzujú aj dievčatá, ktoré majú skúsenosti s prácou v európskych leteckých spoločnostiach a dnes pracujú pre Air Arabiu, Oman air, Gulf Air, FlyNas či Qatar.

Každý rok organizujeme viaceré nábory s rôznymi leteckými spoločnosťami stredného Východu, kde k platu od 1,900 Eur netto mesačne majú letušky zabezpečené ubytovanie v luxusných apartmánoch väčšinou zadarmo, majú k dispozícii posilňovňu, bazén, upratovací servis, práčovňu a taktiež veľké zľavy na oblečenie, zľavy v reštauráciách na celom svete a množstvo iných výhod, ktoré robia túto prácu takou lukratívnou.

Ste ambiciózna a chcete ísť ešte ďalej? Letecké spoločnosti, s ktorými spolupracujeme, ponúkajú možnosť kariérne rásť a realizovať sa v rámci leteckej spoločnosti. Je možné postúpiť na miesto vedúcej kabíny, či neskôr pracovať na oddelení náborov, marketingu, či ako inštruktorka pre nové letušky. Niektoré letecké spoločnosti ponúkajú možnosť vyštudovať vysokú školu a získať prácu pilotky.

Letušky sa s nami delia o svoje zážitky a skúsenosti. Pozrite si fotky a referencie.
Práca v zahraničí | Universal Consulting Praca snov

V minulosti sa spoločnosť MECCTI sústredila na tréning letušiek v tréningovom centre v Bahrajne a ten bol vedený skúsenými školiteľmi v priateľskej atmosfére a s maximálnou starostlivosťou o letušky. Dnes sme zameraní hlavne na organizovanie a samotný nábor letušiek. Okrem toho Vám pomáhame pri získaní víz a s vybavením všetkých potrebných vecí pred samotným vycestovaním do zahraničia.

Naše letušky majú možnosť zamestnať sa v Dubaji, Abu Dhabi, Sharjah, Bahrajne, Saudskej Arábii, Kuwaite, Omane, Jordane, Qatare, Kuwaite a ďalších krajinách kde sídlia prestížne letecké spoločnosti. O svoju bezpečnosť sa letušky nemusia absolútne obávať. Letecké spoločnosti sú známe svojím nadštandardným servisom voči zákazníkom a s rovnakou úctou a starostlivosťou pristupujú aj ku svojim zamestnancom. Navyše oblasti, kde letušky pracujú, sú maximálne bezpečné aj pre turistov a kriminalita je v nich minimálna. Mnohé z našich letušiek uviedli, že sa tam cítia oveľa bezpečnejšie ako u nás na Slovensku, či v Čechách.

„Dievčatá, ktoré majú obavy z pohovoru sa môžu prihlásiť na jeden z našich prípravných tréningov, prípadne si zakúpiť e-book, ktorý prevedie uchádzačky o prácu celým procesom výberu a pomôže im získať vytúženú prácu.“ dodáva Henčelová.

Práca v zahraničí | Universal Consulting Praca snov

Letušky svoj pobyt opisujú v superlatívoch. V listoch a mailoch, adresovaných našej spoločnosti, vyslovili maximálnu spokojnosť s komplexnou starostlivosťou, s ubytovaním, servisom, prípravnými tréningami, školiteľmi a ostatným personálom, ktorý ich počas pobytu sprevádzal a nespustil z očí. Samotná práca letušky je síce náročná, ale je zároveň splneným snom mnohých z nich. Letušky, ktoré boli práve vybrané na pohovore a chystajú sa za prácou, sa môžu cez náš Facebook – Meccti Slovakia spojiť s tými, ktoré už pracujú.

Napriek súčasnému globálnemu poklesu je MECCTI rozbehnutá v plnom prúde a každý rok je pripravená zabezpečiť veľké množstvo pracovných príležitostí pre letušky zo strednej Európy. Skvelá práca našich letušiek v aerolíniách motivuje jej manažérov opäť sa k nám vracať, a tak dať príležitosť novým dievčatám.

Tešíme sa na Vás!

Práca v zahraničí | Universal Consulting Praca snov