Stretli sme sa s holandským klientom

Osobným stretnutiam s našimi klientmi doba moc nepriala, ale konečne sme po dvoch rokoch opäť videli majiteľov a kolegov spoločnosti NWH jobs, obľúbeným zamestnávateľom.  

Obľúbeným preto, lebo ponúka pracovné príležitosti ľuďom bez jazyka a praxe. Obľúbeným pre maximálnu organizovanosť, ľudskosť a podporu. 

Táto rodinná firma okrem práce zabezpečuje vhodné ubytovanie, pracovné oblečenie, poistenie, transport z/do práce. Ponúka Vianočné a iné bonusy.

Pri našom stretnutí sme sa pozreli aj na štatistiky a zistili sme, že niekoľko desiatok našich kandidátov pracuje v tejto spoločnosti viac ako 3 roky.

Videli sme aj mená, ktoré sa k zamestnávateľovi pravidelne vracali.

V minulosti naši kolegovia z Universal Consulting navštívili zamestnávateľa, jeho prevádzky, videli sme ubytovanie ľudí a rozprávali sme sa s nimi.

To, že sa naši ľudia do spoločnosti radi vracajú hovorí samo za seba. 


K dnešnému dňu sme prácu v tejto spoločnosti sprostredkovali 765 uchádzačom.

Napríklad tento týždeň nastupuje 20 ľudí na prevádzke MF Heemskerk, budúci týždeň zatiaľ 15 pracovníkov do spoločnosti J.M. Berkel.

V mesiaci apríl očakávame ešte väčší nárast voľných pracovných miest, pretože sezóna v poľnohospodárstve začína a je potrebný veľký počet pracovníkov.

Možnosť pracovať u tohto klienta nájde v najbližšej dobe cca 30 ľudí týždenne.

Vzhľadom  k priaznivému počasiu aj charakteru jarných prác sa už bude zväčša pracovať vonku, aj keď stále budú v ponuke aj vnútorné práce.

Priebežne ako aj po minulé roky budeme potrebovať ľudí do firiem ako Jac. A Saman, Huigsloot Tulpen, J.N. Bakker, Sam van Schooten, 1Bite, Tuberbulb, MTS Geest, MF Heemskerk, Matoco Flowers, Agriko.

Počas letných mesiacov dostanú príležitosť aj študenti. 

Na ďalšiu spoluprácu sa obojstranne tešíme a na noví uchádzači nám môžu napísať, či zavolať ešte dnes :)

Práca v zahraničí | Universal Consulting Stretli sme sa s holandským klientom
Štítky: mzda, NWH jobs, práca bez jazyka, praca v Holandsku, uchádzači o prácu, Universal Consulting
Najnovšie články

Podobné príspevky